Lužánky 2015

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Standa F. »

Brno je prostě klasika největší - velké díky Růžence, Šidimu a celé lužánecké partě. Je prima se setkávat a všechny potkávat! 8-)

A když už jsem měl té papírové dokonalosti v sobotu dopoledne dost, vyšel jsem na 3/4 hodiny meditovat do lužáneckého parku (možná ani netušíte, jak je velký!) a s gustem pozoroval běžce, co běhají, aniž musí, a dále partu lidí středního věku, kteří v zimě kráčeli od stromu ke stromu a živě diskutovali a zapisovali si, co se děje se stromy, zkoumali konce větviček... asi nějací zapálení botanici. Prostě - Lužánky plné správných šílenců 8-) .
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Tomas »

Není někde více info k tomu dioramatu "Harry Potter"?
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od jiri.k »

autorka ho dělala na chatu do výklenku
Konopka
Příspěvky: 169
Registrován: stř 18.2.2015 20:18

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Konopka »

wittos píše:Byla to krásná výstava a odvezl jsem si pár krásných modelů. Velké poděkování a dík pořadatelům.
Viděl sem tam dva modely, u kterých by mě zajímal vydavatel. Byl to hrad Bezděz a antické divadlo (amfiteátr). Díky za info.
Informace, že antické divadlo je od "dyrabla" je bohužel chybná. Není to ani "Durable", ale španělské vydavatelství Ediciones Merino a model je z jejich edice Grandes Monumentos. Jako stavitel modelu a zároveň majitel více jak desítky modelů z této edice to vím naprosto přesně. Má-li tazatel k tomuto modelu ještě nějaké otázky, může se na mě obrátit, rád je zodpovím. Jo a správný název modelu je Antické divadlo v Méridě (Teatro Romano de Merida).
Kurt
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12.1.2015 23:32
Bydliště: Praha

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Kurt »

Po shlédnutí skvělé výstavy jsem si taky jeden model koupil s tím, že to aspoň zkusím, tak jsem zvědav jak to dopadne :)
Díky pořadatelům za akci, vím z vlastní zkušenosti, jak náročné je dát něco takového dohromady.
nespesna
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14.2.2015 21:47

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od nespesna »

Zdravím Tomasi. Jsem autorka dioramatu Harry potter, co by Vás zajímalo?? Eva Nespěšná
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Šidi »

Děkuji za celý klub rozhodčím, modelářům, prodejcům a dalším, kteří přispěli k zdárnému průběhu Papírového Království 2015.

Nepřebrané medaile a diplomy:
Ivan Ryba 1. místo MDT/S
Lukáš Vítek 1. místo MHD/SŽ
Oto Bernreiter 2. místo MDT/S
Vlastimil Svobodník 3. místo MT/S
Lukáš Kvetovský 3. místo cena diváků

Můžete vyzvednout úterý - čtvrtek 15:30 - 17:30 v Lužánkách ve věži. Raději se ohlaste dopředu, můžeme být mimo klubovnu. Po domluvě vám to můžeme vzít na další papíráckou akci.
nespesna
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14.2.2015 21:47

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od nespesna »

Bohužel nemohu zatím přijímat soukromé zprávy, jsem zaregistrovaná krátce. Zkuste můj mail: evanespesna@atlas.cz
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Alfik »

No tak jsem tam naštěstí nebyl,páč bych byl zase jen nasr...kakanej,že takhle lepit neumím.Ale jo něco z toho bych zvládl.
Jednou se tam snad vypravím.
Pěkné modely.
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Tomas »

Pro Vlastu to vyzvednu, zrovna bohuzel byl na obede, cekat vic jak hodinu a pul na obycejne jidlo se nam dlouho "nepostestilo"...
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od Tomys »

Lužánky...Veliké setkání lidí, kteří se musí a kzeří se nemusí. Tak nějak to všichni zvládnou. Důležité je hlavně nakoupit.
Modelů bylo celkem hafo a fakt moc pěkných.
Já hlavně pozvednu zde nedoceněnou aktivitu Honzy Rukra a časopisu ABC, což bylo vyhlášení cen Aienspapercraft a soutěž Astroracers kzerou začtítilo Abc a ceny osobně předal Zdeněk Ležák.
Možná to většina nezaregistrovala a mladí mohou jen litovat, páč ceny stály za to. Honza rozdával jako,ceny mimo jiné Tablety, ABC rc modely - řo chce potlesk. Protože snaha byla opravddu oceněna a stavitele to nakopne být ještě lepší.
Tak Honzo a ABC díky... aspoň na ceny ste překonaly hlavní soutěž :-))
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Lužánky 2015

Příspěvek od IceZero »

O tom jaká akce byla či nebyla, už bylo napsáno nejspíš dost a tak jen tohle - sice trošku později ale přece... pár fotek od mé maličkost je tady

omlouvám se za uložiště ale nechtělo se mi fotky zmenšovat a picasa je pro mě pohodlnější
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“