Školení rozhodčích v MPMPM

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Školení rozhodčích v MPMPM

Příspěvek od Šidi »

Chtěl bych poděkovat Martině, Martině a Petrovi a dalším z Muzea, kteří se podíleli na této krásná akci.
Pěkně se o nás strali v krásném prostědí mlýna i v muzeu. Poděkování Doktorovi za přípravu školení, ktaré nám už dlouho chybělo. Dobrá atmosféra a plno neformálních setkání hlavně ve mlýně.
Ještě jednou VELKÝ DÍK.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Školení rozhodčích v MPMPM

Příspěvek od yvan »

Za náš klub KMK Kyjov musím potvrdit Šidiho slova.

Skvěle připravené zázemí, jak organizačně tak kvalitativně. Pohodlné spaní a výborné jídlo. Organizačnímu týmu patří velký dík. Pěkné prostředí, přátelská atmosféra. Díky všem.
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Školení rozhodčích v MPMPM

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Já se taky přidávám k poděkování. Atmosféra byla úžasná. Organizátoři odvedli super práci. Bylo moc fajn. Díky za to :)
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Školení rozhodčích v MPMPM

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Tak já osobně byl v Polici jen na kontrole přítomnosti školených rozhodčích a můžu konstatovat to, co tady kluci píší. Ve mlejně jsem se po X letech zpotil při stolním tenise. Slečna Martina mi zařídila nocleh....za což ji děkuji, bylo to v jednom apartmánu v Polici nedaleko od muzea. Spinkalo se mi tam velice dobře, postel přiměřené tvrdosti a to voňavoučké povlečení...paráda.

Tak ono se teoreticky ty prostory v muzeu, tak nějak sami téměř nabízí k podobným akcím. Zázemí je tam velice dobré. Jen je škoda, že je to takto hodně na severu republiky.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Školení rozhodčích v MPMPM

Příspěvek od IceZero »

co ještě vlastně dodat, když prakticky vše bylo řečeno? Se všemi předchozími příspěvky naprosto souhlasím, pokud se bude podobná akce v muzeu opakovat, rád se zúčastním i přes to, že je cestovně trošku "z ruky"
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“