Papír v Dubenci 2014

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od pahejl69 »

Nikdo to tu zatím nenapsal a tak se ohlédnu já :) . V Dubenci jsem byl poprvé a musím říct že se mi tato rozsahem asi komorní akce moc líbila. Myslím že modelů na výstavě bylo dost, a mašinky které byly vystavované zároveň byly fajn. Fotky sem dávat neumím a ani jich moc nemám :oops: určitě se najde někdo kdo fotil a dokáže to. Pořadatelům patří dík za skvělou organizaci a starost o vystavovatele a soutěžíci. Co se mne týče pokud budu mít příští rok volno přijedu zas a vy modeláři by jste měli také doporučuji ;)
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od Šidi »

Krásná akce, vynikajicí servis pro rozhodčí i účastníky. Krásné noční povídání. Doprovodné dílny pro děti, počítačová učebna, fitko na čerstvém vzduch. Výměna zkušeností s železničními modeláři. Těším se už na příští ročník, který se posunul do období letních pneumatik.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od kaktusak »

Parádní akce . Skvělý pořadatelský servis . Perfektní jako vždy .
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od jiri.k »

škoda že jsem se nemohl zúčastnit
Tomino
Příspěvky: 51
Registrován: ned 17.11.2013 17:10

Re: Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od Tomino »

Podle fotek moc pěkný. Letos mě to nevyšlo, ale příští rok určitě dorazím.
maggi
Příspěvky: 153
Registrován: stř 4.9.2013 18:37
Bydliště: Hořice

Re: Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od maggi »

Já byl taky a spokojenost,příští rok jedu zas.Fotky sem dát taky neumím,tak snad se ještě někdo najde kdo fotil.Kostel v Kochlowicach špica a dakarský auta BOMBA!
provla
Příspěvky: 49
Registrován: pát 27.7.2012 21:33

Re: Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od provla »

Jsem rád, že se akce líbila. Poděkování samozřejmě patří všem papírovým a železničním modelářům. Taky mojí ženě a rodině Pavlasových.
Nějaké fotografie a výsledkovka jsou na http://www.zsdubenec.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Přijeďte i příští rok.
ronyx
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 28.6.2012 21:53
Bydliště: Náchod

Re: Papír v Dubenci 2014

Příspěvek od ronyx »

Trochu se zpožděním (nestíhal jsem nahrát fotky) - perfektní akce, perfektní pořadatelé, perfektní modely.
Kromě mnoha nádherných modelů bylo k vidění i několik rarit.
Pamatujete na limitované vydání propracovaného modelu Petřínské rozhledny (pouhých 20ks) od p. Havránka (zde na fóru se vyskytoval pod nickem Praguemodels)? Jeden z mála postavených modelů z této série byl na vlastní oči k vidění i v Dubenci - model postavil p. Chlan.
Obrázek

Dále byl v předdistribuční premiéře k vidění model zámku Náchod od Betexy. Model postavil p. Dlohoška.
Obrázek Obrázek

Další fotky z výstavy si můžete prohlédnou a stáhnout ve velkém rozlišení http://www.uloz.to/m/ronyx1/papirove-mo ... bez-uprav-
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“