MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od Jirka Z. »

Je za námi v pořadí již 4. výstava papírových modelů při modelářském veletrhu Model Hobby 2014. Nezbývá tedy než malé ohlédnutí.

Úvodem mi dovolte obvyklá poděkování. Rád bych touto cestou poděkoval panu Tomáši Jalovcovi, hlavnímu organizátorovi veletrhu, za přízeň papírovým modelářům, bez které bychom výstavu na Model Hobby neuspořádali. Dále pak děkuji panu Zdeňku Ležákovi, šéfredaktorovi časopisu ABC, za poskytnutí časopisů ABC na rozdávání dětem. Za přípravu a starání se na místě o výstavu děkuji Spíďovi, Tomysovi, Jiřímu.k a Marťasovi858 (řečenému Týřovman…). Na stavbě a balení výstavy se dále podíleli Ondra Hejl a JoK. Všem vám patří dík za pomoc. A dík samozřejmě patří i všem Vám ostatním, kteří jste na výstavu zapůjčili modely. Ještě jednou si pak dovolím poděkovat Jirkovi.k, Ondrovi Hejlovi a Spíďovi za přípravu našeho letošního poutače, modelu rotundy sv. Jiří v měřítku 1:6. Díky ní jsme se stali opět nepřehlédnutelní.

Ve středu odpoledne se zase všechno začalo. Dvě dlouhé řady stolů nedočkavě vyhlíželi příchod modelů. Stoly se postupně plnily modely a vedle stolů začalo růst papírové monstrum…
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Z vlastního veletrhu mám letos pouze jednu fotku. A to z neděle hned po otevření, takže návštěvnost v tom okamžiku byla takřka nulová.
Obrázek

Je za námi další výstava papírových modelů v rámci modelářského veletrhu Model Hobby. Osobně ji opět považuji za zdařenou. Spousta návštěvníků se u nás zastavovala a se zájmem si modely prohlížela.

Teď přijde zase nějaké období klidu a oddechu. Nebude to ale trvat dlouho… Pro příští rok jsme se rozhodli pro téma výstavy Letecká a kosmická technika. A toto téma nabízí opravdu zajímavé možnosti, ale nebudu předbíhat… Na podrobné info je ještě čas (nicméně si neodpustím jednu poznámku – nějaká ta jednání již začala, takže se snad budeme všichni společně mít na co těšit…). Poslední info je zatím jen předběžné – příští ročník by se měl uskutečnit ve dnech 8.10. až 11.10.2015.

Jirka Z.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od JoseFxx »

Jako vždy jste na Model Hobby odvedli dobrou práci.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od Tomys »

MNo Letos sem čekal větší zapojení domečkářů. Ale nakonec sme to zvládli jako vždy. Mě to hrozně baví jak lidé koukají a vrací se do dětských let.
Hodnotit vstupné a vůbec přístup prý nového majitele PVAček radši nebudu. Ale atmoška jako vždy dobrá. Maminky, hostesky a jiné divy jako vždy dobré :-)
Jako mega úspěch Popeláři od Vojty Čabana :-) Příští rok jich potřebujem aspoň 2000 ks.
Jo a fotku mám jen jednu :-) Strašný já, ale Káťa dobrý. :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od Jirka Z. »

Aby to nevypadalo, že jsme tam nic lepícího nepředvedli... :roll:

Tak dokončení se dočkal závodní speciál Gee-Bee R1. Model vyšel v polském nakladatelství Modelik a byl jako obvykle zmenšen na měřítko 1:120.
Obrázek Obrázek

Jirka Z.
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od spida »

to prostě musíte vidět :-D
https://www.youtube.com/watch?v=fqGIEeY ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od Tomys »

No to teda :-)
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od bernie »

Z tohohle výdejka hlášky přímo odkapávají, ale vede:

Volá mi táta :D
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: MODEL HOBBY 2014, Praha, 2.-5.10.2014

Příspěvek od JoseFxx »

Super rozhovor :-D
Dobrá reklama pro papirové modelářství.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“