Právě je úte 22.5.2018 20:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 17.4.2018 17:30 

...na torpédování plachetnic máme jinou rakev...H.L.Hunley :-)

PříspěvekNapsal: úte 17.4.2018 18:55 

Tomáš S. píše:
Pěkná akce sice komornějšího rozměru, ale přesto bylo na čem spočinout pohledem - za sebe bych vyzdvihnul toto - za prvé mě zaujalo, jaké množství vystavovaných modelů bylo z ABC všech možných ročníků. Je potěšující vidět, že i po letech má tento časopis modelářům stále co nabídnout - mě osobně potěšila kompletní sbírka hmyzáků od Dudáše - nejen, že už jsem ji dlouho neviděl postavenou naživo, ale byl na ní taky patrný posun modeláře s každým modelem... Nebo třeba vytuněné lokomotivy od Miloše Hamana či nejrůznější "pohádkové stavení"... Ale retro stranou - velmi se mi pozdávala taky celá "vlčí smečka" nebo upravená rolba na sníh - prezentovaný model mě jedině utvrdil v tom, že to legendární FREEčko opravdu za něco stojí a je to parádní základ pro velmi originální model! Zaujalo také RTO - zajímalo by mě, jestli jako základ posloužil model MG, nebo to bylo kompletně autorské? Ke chmelnicím, ořechům a minimodelům nemám slov - jen některé jsem si pořádně prohlédl až z fotek, které přikládám níže ;) . (klik na fotku -> šup do galerie)

Obrázek

Díky za super fotky, letos jsem musel vynechat, ale prohlížet takové fotky modelů je radost

PříspěvekNapsal: stř 18.4.2018 17:48 

Asi už bylo vše krásné řečeno. Dík všem a za rok zas.
P.S.
Hnědé ubrusy dala Monika proto, že asi jiné nemá. Před ponorkami byla plachetnice, která byla bodovaná do MČR. Ponorky nebodovaly, byly jaksi navíc. Každé šibování navíc modelům škodí.

PříspěvekNapsal: pát 27.4.2018 5:59 

Pro zajímavost vkládám foto a video z akce pořízené fotografem DDM JM :

Foto: https://www.zonerama.com/ddmjm/Album/4280277
Video: https://youtu.be/bZCUWmxxI-g

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina