Papír v Dubenci 2021

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Papír v Dubenci 2021

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Po dvou letech jsem měl opět možnost zavítat do Dubence na již tradiční papíráckou soutěž. I když soutěž byla na počet soutěžících modelů skromná (především díky uzavření škol, DDM a dalších organizací, které pracují s dětmi), mohli hlavně návštěvníci sobotní výstavy shlédnout dost pěkně postavených modelů. Pro mne to bylo příjemné už v tom, že jsem mohl po delší době spatřit mnoho známých tváří a poklábosit. Organizace samotné soutěže byla bez zádrhelů, děti z Větrníku si odvezly také nějakou cenu. Na tomto místě se sluší poděkovat celému týmu lidí z Dubence, kteří nám připravili pěkné a příjemné prostředí. Dubenec je pro mne místo, které vždy rád navštívím. Po zpracování fotografií přiložím i link s vyloženými fotkami. Fotografoval jsem pouze v pátek těsně před hodnocením a proto tam nebudou i výstavní modely, které byly navezeny v sobotu. Jěště jednou moc děkuji za akci.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Papír v Dubenci 2021

Příspěvek od yvan »

Pohodová soutěž se stabilním zázemím a kompletním servisem pro rozhodčí. Správný relax. Díky pořadatelskému týmu a za rok zase rádi přijedeme.
Šidi
Příspěvky: 267
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papír v Dubenci 2021

Příspěvek od Šidi »

Asi bych opakoval co už napsali moji předchůdci. Proto hned jak v kalendáři soutěží na příští rok bude datum soutěže v Dubenci, tak si ho napište do svého kalendáře, a určitě přijeďte. Stojí to za to.

P.S. Pochval není nikdy dost, proto všem organizátorům VELKÁ POCHVALA.

Za celý klub Lužánky Šidi
provla
Příspěvky: 49
Registrován: pát 27.7.2012 21:33

Re: Papír v Dubenci 2021

Příspěvek od provla »

Děkuji za zhodnocení výstavy.
Já sám musím poděkovat všem, kteří mě pomáhali. Včetně těch, kteří nebyli vidět např. při přípravě guláše a samozřejmě také vystavovatelům a rozhodčím.
Tady je odkaz na fotogalerii
https://www.zsdubenec.cz/nova-stranka-1 ... dubenci-21.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“