Jihočeský patlavíkend 23. - 25. 8.

Propozice a oficiální informace o soutěžích a výstavách papírových modelů

Moderátoři: spida, JOK

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Jihočeský patlavíkend 23. - 25. 8.

Příspěvek od Lepič »

Po rychlé dohodě členů našeho klubu, vzhledem k nabitému kalendáři akcí a k možnostem DDM v Hradci přesunujeme patláka na srpen, a to na víkend 23. až 25.
Prostory budeme mít k dispozici tradičně v Domě dětí v parku, program by měl být také tradiční, zahájení u kulatého stolu v číně, patlání a nějaká ta procházka za občerstvením.
Časový harmonogram akce ještě upřesníme, do svých kalendářů si to už můžete napsat a vycházky nahlásit, termín by měl být na 99% jistý.
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Jihočeský patlavíkend 23. - 25. 8.

Příspěvek od Lepič »

Tak už tady máme srpen a patlák se rychle blíží.

Termnín a místo konání platí, 23. - 25., prostory DDM Hradební (v parku) JH.

Program bude také jako obvykle, jen v sobotu bude v parku akce "Město dětem" a DDM bude při této příležitosti prezentovat svoji činnost. Pro nás to znamená že se v sobotu musíme trochu uskromnit a sdílet dílnu s dalšími kroužky, předvádět patlání a nechat zvědavé dětičky něco si vyzkoušet.
U toho nemusí být všichni účastníci patlu, já tam budu jako vedoucí kroužku určitě, ostatní mohou dobrovolně podle chuti. Po skončení akce pokračuje klasický patlák.

Zájemci o patlání se mohou hlásit přímo zde, nebo přes SZ a nebo na můj mobil. Místa bude dost, přespání na vlastní matraci a spacáku, strava buď vlastní nebo tour de knajpa. Sraz v pátek od 18:00, rozchod v neděli až se nám bude chtít.
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Jihočeský patlavíkend 23. - 25. 8.

Příspěvek od Lepič »

Mám tady malé povzbuzení pro ještě váhající zájemce o patláka:

V sobotu 24.8. by mělo být na hradeckém letišti mistrovství ČR v balonovém létání s nějakým tím doprovodným programem na letištní ploše.

Takže kdo by nechtěl být mezi zvědavými dětičkami, může si odskočit koukat se na létající balónky. ;)
Odpovědět

Zpět na „Kalendář akcí / Calendar of paper shows“