Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Propozice a oficiální informace o soutěžích a výstavách papírových modelů

Moderátoři: spida, JOK

Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od Lepič »

Tak u mne v rachotě to vypadá že bude na 90% volný víkend, takže bychom přijeli všichni,

jen máme jeden společný dotaz, jak to bude se stravou - plánuješ společnou na hradě, nebo procházku po místních "pamětihodnostech" ?
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od JaKR »

Tak to je fajn, že dorazíte v kompletní sestavě. Jídlo je správný dotaz, dnes jsem řešil detaily a po pravdě řečeno byl jsem trochu nemile překvapen oproti původním informacím, tohle je výsledek: V pátek večer je otevřena pouze jediná hospoda na náměstí. Vaří ale jen do 16:00. Večer jsou schopni udělat jen pizzu (tedy pokud nebudeme chtít 20 naráz, jelikož tam nebude kuchař, ale jen číšník), plus mají utopence apod. V hradní krčmě má k jídlu v nabídce jen pár smažených rychlovek a otevřeno má jen o víkendu do 15:00. Sobotní snídani obstarám já. Sobotní oběd v restauraci na náměstí je možný do 15:00 (pak má uzavřenou společnost, večer bude zase volno). V neděli na náměstí nevaří. Ale vzhledem k tomu, že tam bude poměrně dost aut a v blízkém okolí jsou Přeštice a nebo Klatovy, dá se případně zajet tam, kdo bude chtít může to spojit i s nějakou tou pamětihodností.

Jinak pro úplnost připomínám sebou spacáky a karimatky. Hodit se může i lampička s prodlužovačkou. Nezapomeňte si něco ke slepení a pomůcky na lepení, ať nedopadnete jako já před měsícem na patláku v JH.

Kontakt na mě 605 441 849.
Na viděnou se těší Honza K.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od Jirka Z. »

Jojo, Klatovy to jistí... :lol:

Honzo - dostala se ke mně info, že sobota je v podstatě lepení pro věřejnost. Plánuješ nějkou malou výstavku, aby se případně vzalo pár modelů?
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od JaKR »

Ahoj Jirko.

Vystavku neplanuji. Jde jen o to, ze lepeni bude nejspis probihat v prostorach pro verejnost castecne pristupnych ( hrad je o vikendu otevren myslim do tri hodin). Takze me kastelan poprosil, zda bych nevzal nejake pomucky od nas z krouzku a par modylku, kdyby nejaky kolemjdouci dostal chut neco take slepit.
Uživatelský avatar
lmar2201
Příspěvky: 80
Registrován: sob 7.4.2012 10:29
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od lmar2201 »

Ahoj,
ja planuji prijet, budu s sebou brat dite nebo dve :-) Oba (12 let) budou mit za ukol lepit a nerusit a zatim to vypada, ze se tesi.
Prijedeme v patek vecer a rad bych zustal do nedele.

Burza zbytku: mozna mate nekdo doma casti abickovskych vystrihovanek, ktere nejsou uplne (chybi jedna stranka, protoze ji sezral pes, poblinkalo dite nebo z ni nekdo udelal vlastovku). Co kdybychom tyto zbytky privezli, treba bychom z toho dokazali nakombinovat komplety, ktere by nekoho mohly potesit?
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od Jirka Z. »

Ahoj.

Tak se mi vyskytla drobná komplikace - zítra odpoledne musím na stavbu do Žatce a netuším jak dlouho to jednání bude trvat... Tudíž musím trochu upravit plány. Na Švihov dorazím až v sobotu, doufám nejpozději do půl deváté ráno.

Jirka Z.
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od Lepič »

Škoda že nemůžeš Jiří, my přivezeme něco k zakousnutí na páteční večer:

Obrázek

a ještě se pracuje na něčem slaném ;)



Burza zbytků vystřihovánek je dobrý nápad, jestli se mi to vejde do auta, také něco přivezu
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od JaKR »

No to vypadá báječně, těším se na dobroty. Na vás všechny samozřejmě taky :lol:
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od Daniel »

Tak já se dnes dozvěděl, že vzhledem k předpovědi dobrého počasí jdu na 100% celý víkend do práce. Takže si to užijte i za mne a budu rád když se objeví alespoň pár fotek z akce.
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od JaKR »

Ahoj Dane, velká škoda. Tak snad někdy příště.
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od JaKR »

Jako hlavní "koordinátor" hradního Patláka si dovolím krátké shrnutí:

Akce se aktivně zúčastnilo 18 osob z toho většina byla po celou dobu. Tohle číslo mi udělalo velkou radost. Když jsme nad touto akcí začali uvažovat, tak v takovéto číslo jsem skutečně ani nedoufal.

Hodnocení nechám na ostatních, dovolím si jen jeden osobní pohled. Tak příjemný pocit z lepení jsem nezažil již dlouho. Hodně moc mě to lepení zase bavilo a snad mě to nakopne k větší produktivitě. Parta byla naprosto úžasná, díky vám všem za příjemný víkend. Těším se na nějaké další pokračování, které v případě zájmu rád znovu zorganizuji.
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Za mě: naprosto parádní akce. Luxusní prostředí krásného hradu. Bezva parta lidí. Sranda byla. Lepení mě taky moc bavilo. Takže díky všem co jste tam byli a díky Honzovi za organizaci. Bylo to super. Těším se že se tam snad za rok zase potkáme :)
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od Jenda B. »

Tak naprosto musím souhlasit se starým panem Grimem, i když mě u Zaptyho v autě docela utiskoval :lol: :lol: :lol:
Perfektní akce, skvělá squadra, originální prostředí a ještě teď mě pobolívá bránice :-)
Sečteno a podtrženo, díky Ti Honzo za zorganizování a pevně doufám, že se ti podařilo založit novou "hradní" tradici a příští rok se sejdeme zase.
A teď bych prosil ještě alespoň o nějakou fotečku ze Švihova :-)
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírový patlák na hradě Švihov 5.-7.10. 2018

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Úctyhodná sestava. Škoda, že jsme ve stejném termínu museli mít i setkání klubu Licard, minimálně dva členové by se jinak mohli dostavit. Snad příští rok se nám to podaří sladit nějak dohromady, abychom se mohli alespoň někteří zúčastnit. :)
Odpovědět

Zpět na „Kalendář akcí / Calendar of paper shows“