Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Propozice a oficiální informace o soutěžích a výstavách papírových modelů

Moderátoři: spida, JOK

Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Lepič »

Na setkáních modelářů tady u nás na jihu vznikl nápad uspořádat patláka někde poblíž našich domovů, jen jsme nevěděli kdy a kde.

Teď už máme jasno. Patlavíkend bude určitě od pátku 9. září večer do neděle 11. září odpoledne v prostorách Domu dětí v Jindřichově Hradci v ulici Sady č.p. 43.
Není to hlavní buduva ve které pořádáme soutěž, ale budova vedlejší kde sídlí všechny modelářské kroužky.

Program setkání by byl asi následovný:
V pátek večer mezi 18. a 20. hodinou sraz na DDM, večeře z vlastních zdrojů nebo návštěva některé hospůdky, patlání do "nevidím"

V sobotu od cca 9 do cca 16 hodin by měla být veřejná modelářská dílna za účasti zástupců dalších kroužků, tento bod programu zařadil vedoucí DDM jako prezentaci kroužků před zápisem a jako protislužbu za to že nás nechá v baráku celý víked "řádit". Potom se zase zavřeme a můžem si zapatlat dokud udržíme oči otevřené.
Strava v sobotu bude na místě, objednáme si nějakou dobrotu s dovozem až pod nos.

V neděli dopoledne dopatláme, poklidíme, dojíme zbytky a můžeme se rozjet za rodinami.

Náklady na samotné patlání by žádné být neměly, jen vybereme malý příspěvek na stravu - a to ještě upřesníme těsně před akcí.

V domě je dostatek nábytku na modelaření, ale žádný na spaní, účastníci si tedy kromě patlacího nářadí musí přivézt i spacáky a karimatky. K dispozici je i mikrovlnka a rychlovarná konvice s nějakým tím nádobím. Kdo si zapomene šmikajdu, nemusí zoufat, poskytnu mu něco ze zásob kroužku, ale jen z ABC.

Přesný časový rozvrh programu se ještě může lehce změnit, ale termín se určitě měnit nebude, na DDM je to už nahlášeno a zapsáno v plánu práce.


Prosím nepište sem do vlákna vaše nápady a připomínky co by se a jak by se, to mi dejte do SZ, napište jen kdo by chtěl přijet, případně jak dlouho by se zdržel. Potřebuji někdy v dubnu - květnu nahlásit přibližný počet patlalů na DDM.

Děkuji za pochopení a těším se na shledání.
Lepič
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Iam in.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od IceZero »

no za moji špatně a pomalu lepící maličkost jsem pro, i když za víkend slepím skoro "kulový" tak třeba něco okoukám :D
zatím poznamenávám do kalendáře a budu se modlit abych v daném termínu dokázal ovlivnit všechny okolnosti, je to přece jen dost v předstihu
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Jirka Z. »

Znamenám si do diáře a pokud mi do toho nevleze nic pracovního, tak se velmi rád celého patlacího víkendu zúčastním.

Jirka Z.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Daniel »

Poznamenáno a už ted se moc těším ;)
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od zapty »

Pokud do tohoto datumu nic zásadního nevleze tak mile rád se zúčasním. Znamenám do kalendáře.
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Slepičák »

To zní dobře,rád se přiučím a jak píše icezero,za víkend toho moc neslepím
Jirka
Příspěvky: 153
Registrován: sob 21.1.2012 20:29
Bydliště: Pacov

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Jirka »

Září je hodně daleko, snad se ale do Hradce dostanu. Konečně bych možná něco i slepil ;).

Ideální kdyby pršelo, to by mne aspoň přítulkyně nehnala tak moc vehementně na chatu. Neznáte někdo předpověď počasí na patlavíkend? :D :D :D
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od jiri.k »

rád bych přijel, zatím mám volno ale do září je ještě daleko
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Tapan »

To zní lákavě a mám to nedaleko, uvidíme, jestli mě rodina pustí, do září ještě čas. Ale jinak za víkend já si stihnu obvykle leda tak prostudovat návodky a najít skalpel :-)
Uživatelský avatar
geraltos
Příspěvky: 185
Registrován: úte 20.3.2012 22:37

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od geraltos »

Zní to dobře, dám si to do kalendáře.
Hlavně proto, že lepit celý víkend v kuse se mi snad ještě nepoštěstilo.
Naposledy upravil(a) geraltos dne stř 10.2.2016 22:00, celkem upraveno 1 x.
Jirka
Příspěvky: 153
Registrován: sob 21.1.2012 20:29
Bydliště: Pacov

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Jirka »

Jirko, je tam možné někde poblíž zaparkovat?
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Lepič »

Parkoviště jsou v docházkové vzdálenosti hned tři, prakticky jen přes park, nejbližší je v ulici Janderova přímo před sídlem městské policie, kapacita asi šest aut, ale myslím že se platí i v sobotu dopoledne.

Další v ulici Na příkopech je dvoupatrové s velkou kapacitou, ale také asi v sobotu placené.

Třetí je u studentských kolejí, tam máme trochu fintu na řidiče, jsou tam totiž vyhrazena místa pro krátkodobé stání na parkovací hodiny ale jen do pátku do 18:00, po této době až do pondělního rána jsou i tato místa zdarma bez omezení jako celé toto parkoviště.

Zde na mapě jsou parkoviště vidět: http://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x= ... 0&z=18&uc=
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od Lepič »

Září se nezadržitelně blíží, tak si dovolím vlákno aktualizovat.

Na předprázdninovém setkání jsme řešili stravu na sobotu a neděli, a jak to tak bývá, k jednomu závěru jsme nedospěli. Jsou možné tři variantay:

A - objednáme společně kus pečené flákoty, složíme se na něj a sníme ho na místě

B - objednáme si dovoz jídla každý podle své chuti, na výběr je pizza, čína, nebo přes server Damejidlo.cz

C - dojdeme si společně na gáblík do některé hospody

D - kdo chce, může si přivézt svoje, k dispozici je malá lednička a mikrovlnka

Do dnešního dne se přihlásili : OldMrGrim, IceZero, Jirka Z., Daniel, Zapty, Kuřátko2006, Jirka, TEO, Tapan, Geraltos a Víťa.

Prosím jmenované, ale i případné další zájemce, aby potvrdili svoji účast i s variantou která by jim nejvíce vyhovovala.

Děkuji.
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Jihočeský patlavíkend 9. - 11. 9. 2016

Příspěvek od jiri.k »

bohužel musím do práce takže nepřijedu
Odpovědět

Zpět na „Kalendář akcí / Calendar of paper shows“