Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Propozice a oficiální informace o soutěžích a výstavách papírových modelů

Moderátoři: spida, JOK

Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Šidi »

Upozornění pro modeláře

V sobotu 24. 1. 2015 se v Polici nad Metují konalo školení rozhodčích CPM. Na tomto školení došlo k několika změnám v pravidlech bodování na MR a v zařazení modelů do oborových kategorií. O přesném znění bude na DF informovat místopředseda CPM a předseda komise rozhodčích Jan Bruthans.
Protože uběhla od školení krátká doba na informování modelářů, bude na Papírovém Království v Brně probíhat zařazení do oborových kategorií podle starých pravidel.
Uživatelský avatar
Yrjo
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 15.5.2014 20:17
Bydliště: Brno

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Yrjo »

Zdravím,
zatím jsem se žádné výstavy/soutěže jako soutěžící nezúčastnil. Manželka mě ale hecuje, že když už po večerech něco lepím, tak to mám vystavit. Navíc, když to mám v podstatě "za barákem". Chápu to správně, že pro to abych vystavoval nemusím být nikde registrován, stačí v pátek večer přinést modely, zaplatit startovné a v sobotu ve dvě si je zase odnést?

Zkušeným soutěžícím se omlouvám za hloupý dotaz...
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od IceZero »

to Yrjo... chápeš to prakticky správně.
Registrován být v žádném klubu nebo jinde jako modelář nemusíš.
S přinesením modelů je to takhle:
- pokud chceš modely přihlásit k ohodnocení do soutěže, přineseš je v pátek v době od 17:00 do 21:00. Vypíšeš si startovní lístek, zaplatíš startovné, položíš modely do určenýho prostoru a pak netrpělivě očekáváš, kde se Tvoje jméno objeví na výsledkové listině
- pokud chceš přinést modely jako nesoutěžní (jen na výstavu) můžeš je přinést i v sobotu ráno. Ale lepší pro pořadatele je, když je přineseš v pátek, aby si to nějak rozdělili po stolech v sále.

P.S. toho startovního lístku se bát nemusíš. u přejímky určitě rádi pomůžou a poradí co kam patří napsat a do jaké kategorie model zařadit
Uživatelský avatar
Yrjo
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 15.5.2014 20:17
Bydliště: Brno

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Yrjo »

to IceZero: moc děkuju za odpověď, tohle fórum vcelku čtu, takže soutěžní kategorii asi dám.
když jsem tu na fóru před tři čtvrtě rokem prezentoval svůj návrat k modelařině (Volvo 850 Estate), tak jsem se moc nedozvěděl, co zlepšit, tak třeba mi hodnocení na soutěži napoví víc. Jen doufám, že nebudu úplně poslední a žena se mi nebude smát :D
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Vojta Č. »

Yrjo: Hodnocení na téhle soutěži ti nenapoví nic, co bys sám pouhým okem neviděl. Ráno se dozvíš jenom pořadí mezi ostatními, a to, jak k tomu rozhodčí došli, zůstane navěky tajemstvím brněnské noci ;) Tím nechci říct, abys model nenosil nebo nepřihlašoval do soutěže, spíš abys od toho nečekal něco, co nebude.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Jdeš z kůží na trh....sám uvidíš co a jak. I když letošní Lužánky jsou v hodnocení je formou Líbí-nelíbí. Ale živou diskusí s ostatními se můžeš snad dozvědět více.
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Luisa »

Ahoj, zabrala bych si zdovolením jedno místo v E.ONU. Kdyby byl problém, na koho jmenovitě se můžu obrátit?
A tímto nabízím odvoz dvou (nebo tří hubených) patlalů směr Ova - Brno v pátek cca kolem 18:00.

Piště třeba sz nebo fb a pod.

Těším se, Luisa

(najdu někde ty změněné kategorie?)
terenkoza
Příspěvky: 40
Registrován: stř 31.10.2012 20:12

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od terenkoza »

halo 8-)

priatelia, ak sa nestratim po ceste toudimu, tak sa ukazem aj ja a budem mat so sebou nejake tie matky a nejake tie protismykove plechy 8-) a co vas bude asi najviac zaujimat, bude akciova cena 8-) tesim sa na vas 8-)
marek
Roman V.
Příspěvky: 407
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Roman V. »

Po sedmé hodině večer je odjezd směr Mamut. Stůl tam je zamluvený, pípy jsou přichystány.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Vojta Č. »

Se těšim, akorát jsem nestih nic dolepit, co jsem plánoval :D :oops: :twisted:
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Aki »

kdyby měl někdo zájem, budu mít nejspíš 1 volný místo v autě na trase Chrudim - Litomyšl - Svitavy - Brno. odjíždět budu z Chrudimi asi před 17h, zpátky hned po výstavě...
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Tomys »

Vlachu na 7 nestíhám... budu rád když v 5 vyrazím
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od Aki »

kdyžtak dejte nějakej popis, jakse do tý hospody dostaneme, taky nevím, jestli to stihnu do 7 :)
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírové Království Lužánky Brno 13. - 14. února 2015

Příspěvek od IceZero »

Aki je to pomerne jednoduchy... u Luzanek vlezes do saliny cislo jedna smer hlavni nadrazi. Vystoupis na nadrazi a budes se drzet napravo. Kolmo na nadrazi jezdi salina po ulici masarykova. Na rohu je myslim KFC das se tam a hned u nadrazi je nalevo ulice, je to trosku do kopce. - primo proti tomu kfc. To je ulice Bašty. Pujdes tam a na konci pred schodistem je na prave strane hospoda Mamut :)
Odpovědět

Zpět na „Kalendář akcí / Calendar of paper shows“