Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Propozice a oficiální informace o soutěžích a výstavách papírových modelů

Moderátoři: spida, JOK

vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od vašekh »

Tisková zpráva: Lomnický patlák
Kde: Lomnice nad Popelkou DDM Sluníčko
Kdy:13-15.6.2014
Příjezd v pátek 13.6.2014 od 15 hod.
Odjezd v neděli 15.6.2014 do 17 hod.
Co se bude dít: No přece lepení modelů. :-)
Počet míst: 22
Prostor na spaní je v DDM na karimatce a spacáku. Karimatku je možné zapůjčit na místě. Cena za ubytování 80,-Kč noc/160,-Kč celý víkend.
Pro jedince které nechci jmenovat , že jo Marťas nevozit nafukovací matrace. No i když vlastně nebude sníh tak si ji klidně přivez. V sobotu budou opět Lomnické pivní slavnosti, takže je klidně můžeme navštívit.
Pátek večeře z vlastních zdrojů
Sobota večer opékaní párků a nebo by byla možnost ogrilovat kotletku a vzít k tomu soudek pivka :-)
Jídlo obědy na sobotu a neděli upřesníme
Snídaně: sobota a neděle: rohlíky a chleba máslo marmeláda
Čaja a káva dle libosti co kdo vypije.
Cena stravy na oba dva dny je 400,-Kč.
Tak a teď je to už jenom na Vás kdo se přihlásí a kdo bude chtít přijet.
Prostory jsou velké, stolů je dost a místa také. Pouze si přivezte lampičky na patlání. Stravu nahlašujte petrapodzim a přihlášky mě.
Moc se na vás těšíme Vašek a Petra
Naposledy upravil(a) vašekh dne ned 23.2.2014 20:28, celkem upraveno 1 x.
mumodeanel
Příspěvky: 213
Registrován: sob 21.1.2012 15:25
Bydliště: Slezsko

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Poplekou

Příspěvek od mumodeanel »

Snad se dostavím, docela se i těším... když mi to na mikuláše nevyšlo..
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Poplekou

Příspěvek od Jirka Z. »

Od rána si říkám, že dnešek za moc nestojí. A když jsem našel tuto informaci, tak ta to jen potvrzuje... Vašku, Vašku - přidělal si mi několik starostí, protože budu muset některou z akcí na Patlácký víkend zrušit. A zatím to bohužel vypadá, že budu nucen vynechat právě Patláka... :cry: :cry: :cry: V sobotu 14.6. totiž pravděpodobně (pravděpobnost hraničící s jistotou) bude akce Brána gotiky dokořán na hradě Okoři, kde budeme se skupinou vystupovat... A protože to bude generálka před soutěží, tak to zatím nevidím na Patláka moc reálně. Možná příjezd v sobotu večer a neděle, ale teď Bůh ví...

A Vašku - za tohle si tě dávám na black list lidí, kteří mi všechno jen komplikují... :roll:
Uživatelský avatar
lmar2201
Příspěvky: 80
Registrován: sob 7.4.2012 10:29
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Poplekou

Příspěvek od lmar2201 »

Joj, uz jsem si rezervoval termin, takze pokud neonemocnim jako minule, budu se tesit na dalsi vikend plny zabavy.
Zaroven opet nabizim 3 mista v aute na trase Plzen-Praha-Patlani a zpet.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od Venca 21 »

Poslušně hlásím, že se hlásím na Patláka. Bude v sobotu opět nějaké kulturní zpestření, výstavka modelů apod.? Za sebe už se moc těším, je to zcela jiná situace, než loni, kdy jsem nevěděl, do čeho jdu a skoro nikoho jsem neznal. Letos už to vím, a o to víc se těším. :D
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od Schumy.0003 »

Ahoj všichni
Tak poslušně se hlásím i s Helenkou. Moc se na váš těšíme a jsme rádi že si pokecáme.
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Tak jsem nahlédnul do kalendáře svých závazných akcí a mám tam volno na tento termím. Budu se snažit přijet alespoň na 14. a 15 června (sobota a neděle). Tomáš Herder
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Ahoj Vašku. Tož po minulém patláku jsem silně na pochybách, zda se mám na toho letního přihlásit. Totiž prodřená matračka, totální nevyspání, Jirkovo štiplavé poznámky na mou Eiffelovku a hodinové čekání na Mikuláše mě vážně odrazují. :lol: No, ale zase ta zábava a vidět všechny ty vaše roztomilé podlé ksichty, to si nemůžu nechat ujít. Takže si mě prosím připiš na seznam. Ale ne na seznam lidí, kterým podpálíš na patláku modely, jak jsi mi v zimě sliboval, ale na seznam strávníků a nocležníků. :D Moc se na Vás těším lidičky. ;)
Pokud bude Venca21 objednávat nová trika, rozhodně chci jinou barvu a velikost. Klidně beru i dvě trika....jedno s nápisem Týřovman a druhé bez něj. :D Co kdybych Týřov náhodou do léta dolepil, že? :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od Jirka Z. »

Tak já už (bohužel) znám definitivní termín akce, která mi dělá kolizi s Patlákem. A je to sobota 14.6. :cry: Nicméně, asi tedy takto. V pátek Vás musím nechat bez dozoru, zda správně sypete kamínky a sázíte drny. Ale v sobotu si odbudu všechno okolo poledne na Okoři a hned po skončení vyrazím směr Patlák. Takže hlásím příjezd někdy v sobotu odpoledne, odjezd v neděli odpoledne.

Jirka Z.

P.S.: Marťas - jako se omlouvám... Ten vzduch z Eiffelovky fakt nejde vyřezat... I když...
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Takže Jiříku, na Tvé post scriptum odpovídám toto:
Těš se! ;) Hned jak přijedeš, tak sis na sebe ušil bič. :D Extra speciálně pro tebe mám připravenou Mírovu vizitku a chci vidět, jak tu Eiffelovku s vyřezaným vzduchem dáš dohromady. Pro případ, že by se ti to napoprvé nezdařilo, mám jich dost v zásobě. Neboj, nudit se určitě nebudeš! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od zapty »

Takže víte jak to se mnou je. Takže já budu takový překvápko jestli dorazim.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od Venca 21 »

O tričkách jsem uvažoval, pokud se sejde víc nováčků a dá se těch trik dohromady aspoň 10 (míň to asi nemá cenu, vyšly by zbytečně draho), tak bych je mohl zařídit. A nedávno jsme na firmu pořídili termolis, takže už nebudu muset kvůli nickům šaškovat doma s žehličkou. :lol:
Zatím prosím nic neobjednávejte, je ještě fůra času a uvidím podle zájmu a případně dám včas vědět. Díky. ;)
Uživatelský avatar
jozkin
Moderátor
Příspěvky: 137
Registrován: úte 20.12.2011 12:57

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od jozkin »

Hups, zase som niečo zmeškal... a to informáciu o Patláku... Dúfam, že ešte nie je neskoro sa prihlásiť :) Zatiaľ len na 85% Nie som si totiž istý, či ma nestiahnu na inú akciu (železničnú výstavu do Bratislavy). Ale dúfam, že nie, pretože atmosféra na Patláku je jedinečná :)
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

No Jožkine to je jasná věc. Ty rozhodně chybět nesmíš! ;) Jak bychom pak servírce vysvětlovali kde jsi zůstal? Vždyť si tě pamatovala i po půl roce. :D To nám, ani jí přece nemůžeš udělat. :D Cože to vlastně nejíš? Všechno co začíná na písmeno ,,C"? :lol: A co citron? :D
Uživatelský avatar
jozkin
Moderátor
Příspěvky: 137
Registrován: úte 20.12.2011 12:57

Re: Papírový patlák 13-15.6.2014 Lomnice nad Popelkou

Příspěvek od jozkin »

Martine len zeleninu začínajúcu na C ;) A samozrejme Kyselo :) A na servírku sa teším, rovnako aj na kapsu :)
Odpovědět

Zpět na „Kalendář akcí / Calendar of paper shows“