Bugatti, Moja zbierka sedemnástok.

Vaše alba a přehledy dokončených modelů
Odpovědět
Bugatti
Příspěvky: 53
Registrován: úte 31.1.2012 19:56

Bugatti, Moja zbierka sedemnástok.

Příspěvek od Bugatti »

Sláva a hurá. Maestro Condor vyliezol po dlhom čase z hniezda a potešil oko nejedného fanúšika modelov F1 svojimi skvostami v mierke 1:17. A aby sa necítil sám pridávam aj ja zopár mojich stíhačiek a lapačov múch v tejto mierke.

McLaren M23, Mike The Bike

Ako prvý sem pridávam legendárny Mclaren M23 z GP Nemecka 1974, legendárneho motocyklového závodníka Mikea Hailwooda, prezývaného Mike The Bike. V tomto preteku Mike ťažko havaroval a musel zanechať kariéru automobilového závodníka. Pokračoval však na dvoch kolesách a zbieral ďalšie vavríny. Jeho život ukončila nehoda v bežnej premávke. Spolu s ním zahynula aj jeho malá dcéra.

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
Bugatti
Příspěvky: 53
Registrován: úte 31.1.2012 19:56

Re: Bugatti, Moja zbierka sedemnástok.

Příspěvek od Bugatti »

Tyrrell 006, Jackie Stewart,

Tento model je najstarší z mojej kolekcie "sedemnástok". Jedná sa o model auta Tyrrell 006 zo sezóny 1973 na ktorom Jackie Stewart získal tretí titul šampióna F1.

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Bugatti
Příspěvky: 53
Registrován: úte 31.1.2012 19:56

Re: Bugatti, Moja zbierka sedemnástok.

Příspěvek od Bugatti »

Lola T370, Graham Hill, 1974

Poslednou zatiaľ dokončenou sedemnástkou je Lola T370 Grahama Hilla. Model som nikdy neplánoval zaradiť do svojej zbierky, no osud zavial tento model do mojej zbierky, a musím povedať, že je to krásny model.

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: Bugatti, Moja zbierka sedemnástok.

Příspěvek od Lucas80 »

Jako zarytý "formulkář" vítám každou takovou galerii, je jich totiž poskromnu. S dovolením se nechám inspirovat a začnu také dělat krátký "příběh" ke každému vozu ve své galerii. Určitě budu sledovat, děkuji za pěkný úvod.
Odpovědět

Zpět na „Galerie postavených modelů / Galleries of finished models“