Galerie - LSD

Vaše alba a přehledy dokončených modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Galerie - LSD

Příspěvek od LSD »

Zetor 7211/Jiří Bouška/ 1:32
Model jsem koupil v Čáslavi na Pradědečkově traktoru přímo od autora. Lepilo se to vcelku dobře, akorát se budu muset naučit dělat lepší s oboustrannou páskou(proto tak svítí ty hrany na kabině)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Další je Zetor 15/NZM,Pavel Skokan/1:16
Tenhle model mám přímo z NZM v Praze a musím říct že model něměl žádnou chybu lepil se výtečně. A ještě se musím trochu pochlubit :-D S tímhle Zetorkem jsem obsadil 1. místo v kategorii MDT Junioři na letos Chodově.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zetor 5511/PMHT, Jiří Bouška/1:32
Tenhle model mám právě z Chodova a postavil jsem to jako dárek tátovi (bývalý traktorista). Byla to spíš taková trochu oddychovka, i když jsem se u kabiny teda celkem zapotil. Na model jsem koupil i dezény.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Fordson F/NZM,Pavel Skokan/1:16
Fordsona jsem koupi před delší dobou v NZM v čáslavi ale postavení se dočkal nedávno. Abych řekl pravdu tak model se nelepil úplně špatně ale nějak mi prostě ,,nesedl do ruky".
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Lanz-Bulldog D 9506/Modelik/1:25
Tenhle model mám taky z Chodova a je to můj první ,,polák". Ty světla a značky tam nemám úmyslně protože jsem prostě nechtěl mít traktor z Wehrmachtu. Jinak nelepilo se to špatně ale nejlíp taky ne, přece jen je to trochu něco jiného oproti tomu co jsem slepil dřív.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Liaz 18.40/RW/1:32
Liazku jsem koupil v erkotypu už před nějakým časem a stavěla se dobře, návěes ještě čeká v archivu.
Obrázek Obrázek Obrázek
To je prozatím vše další fotky přidám později.
Odpovědět

Zpět na „Galerie postavených modelů / Galleries of finished models“