Galerie - Majo71

Vaše alba a přehledy dokončených modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Škoda 130 RS Rallye Monte Carlo 1:24

Po dlhšej dobe som zlepil nejaké autíčko :-) Tento model od M. Antonického sa lepil krásne, chcelo to akurát sa trochu vyhrať s tými oblinami, ale model je to vo výsledku veľmi pekný.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Majo71 dne čtv 17.4.2014 19:57, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

LET 37A "Čmelák" 1:32

Tak som dotvoril svoje prvé lietadlo. Je to už známy Čmelák od RW. Model sa lepil výborne, všetko presne sedelo, ako je u RW zvykom, čo nesedelo, bolo mojimi rukami :-) Výsledok posúďte sami:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Majo71 dne čtv 17.4.2014 19:58, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Galerie - Majo71

Příspěvek od Lukáš »

Moc pěkné. Dvakrát škoda, že jsi nedělal report ze stavby. (BTW: Zato máš dvě galerie :D )
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Díky Lukáši!

No, ja pri svojom pracovnom vyťažení nestíham lepiť, takže sa k modelu dostanem sporadicky a tým pádom by report trval moc dlho (vlastne ani neviem, ako dlho mi ten Čmelák trval...), ale chystám sa pustiť zase do jednej stavby, ktorá tu (myslím) ešte nebola prezentovaná, tak tam report bude, a ešte chcem dokončiť druhého veterána Stutza Bearcata, aby som po odprezentovaní Mercedesu Benz mal obe autá kompletné, a tam bude report tiež. A že mám 2 galérie? Díky za upozornenie, to mi nedošlo. Bol som tam dávno a vyfučalo mi to z hlavy. Touto cestou poprosím moderátora, aby mi tú Maměnku presunul do aktuálnej galérie a tú starú zmazal, ďakujem a dodatočne sa ospravedlňujem.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Rotunda Nenebevzetí Panny Marie - Plaveč 1:150

Pekný malý model od Milana Bartoše.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Majo71 dne čtv 17.4.2014 19:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Anděl - časopis ABC č.25-26/2013

Taká malá oddychovka pri lepení Stutza a nakoniec celkom roztomilá a výsostne aktuálna postavička anjela od Richarda Vyškovského.

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Nakladač KNB-250 1:32

Tak som po asi polroku (keď som paralelne lepil Stutz Bearcat od RV/PB) dokončil tento impozantný stroj. Lepilo sa to výborne, všetko sedelo presne, až na pár maličkostí, s ktorými si modelár hravo poradí.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Majo71 dne pát 15.7.2016 9:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Galerie - Majo71

Příspěvek od Lukáš »

Moc pěkný kousek. Škoda že jsi nedělal report ze stavby.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Díky Lukáši! Ono tých "káenbéčiek" už bolo rozpracovaných na fóre až moc a ja, tým že som to lepil paralelne so Stutzom, som sa k tomu dostával sporadicky (preto aj stavba trvala skoro polroka) a to by to vlákno bolo polomŕtve. Ale aj tak díky.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Zámek Lednice 1:250

Tak som po strašne dlhej dobe (niekoľko rokov) dokončil kostlivca, ktorý ležal na stole.... Prácu som si sťažil trochu aj tým, že som chcel na modeli "plastické" okná, takže som originálne okná vyrezával a podlepoval ich oknami z druhého zakúpeného modelu. Je to celkom kolos (cca 60 x 55 cm). Terény som už neriešil, bol som rád, že som to konečne dokončil :-)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Farní kostel Navštívení Panny Marie v Poštorné 1:165

Tak som po cca roku dokončil tento krásny a vcelku monumentálny model od p.Vyškovského. Na konci stavby sa mi stratila jedna nadokenná rímsa, tak si ju budem musieť vyrobiť. Ešte si zoženiem peknú drevenú podložku, na ktorú by som model rád umiestnil.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Majo71 dne ned 12.11.2017 10:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Galerie - Majo71

Příspěvek od Majo71 »

Kropící vůz Š 706 RTH AKV-8 1:32

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Galerie postavených modelů / Galleries of finished models“