Bumažnoe Modelirovanie

Co se chystá, vaše nové přírůstky

Moderátor: Vojta Č.

Odpovědět
Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Acespace »

Tak tu máme zase pěkné kousky z východu.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
swab
Příspěvky: 68
Registrován: sob 21.1.2012 9:58
Bydliště: Praha

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od swab »

s tou M2 jezdim ve WOT :-D
Petr.bce
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 30.8.2012 22:28
Bydliště: Boskovice

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Petr.bce »

Kde se dají sehnat tyhle modely u nás? :o
Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Acespace »

Od prodejců z PL na akcích nebo od Cz prodejců v e-shopech a nebo
formou sběrek ;)
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od numi »

Např. http://www.vystrihovanky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; nebo další e-shopy. Pokud projdeš naše df najdeš spolehlivě několik možností nákupu.
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od belja »

Zdravim,

nektere tituly lze nakoupit uz i u nas :-)

Obrázek


Obrázek

Postupem času budeme určitě nabídku rozšiřovat.

S pozdravem Tomáš

Obrázek
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Oriel (Bumažnoje Modelirovanie)

Příspěvek od Daniel »

Modely dělají pěkné (nebo volí alespoň zajímavé předlohy). Třeba tyhle z poslední doby:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Daniel »

Rok s rokem se sešel a ve vydavatelství ОРЁЛ rozhodně nezaháleli. Tady je pár modelů co mne v jejich produkci zaujalo:

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 620
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Vojta S »

Je tu pěkná várka novinek, radost budou mít hlavně loďaři.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 620
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Vojta S »

Toto jsou neveselé zprávy.

Z 20.3. 2022
Michail Orel
Drazí přátelé! Chci vám napsat o situaci, která se aktuálně děje v Chersonu. V samotném centru města byl poslední 4 dny relativně klidný. Na předměstí byly pravidelně slyšet výbuchy. Zvláště silné exploze byly slyšet začátkem tohoto týdne poblíž chersonského letiště, obce Černobaevka. Výbuchy byly tak silné, že skla v oknech zvonila po celém městě. Mimochodem, vydavatelství se nachází pouhé 3 km v přímé linii od letiště. Od 14. března funguje tiskárna nakladatelství. Vzhledem k tomu, že Cherson je zcela odříznut od dodávek zboží, musel jsem zbytky papíru, se kterými se počítalo na zveřejnění nových modelů, dát do tiskopisů pro sanitní stanici a nemocnice.. .
Co bych ještě chtěl říci v těchto pro mě i pro celou zemi nelehkých dnech... Nakladatelství, které jsem před 18 lety vytvořil, zná dnes snad každý milovník papírového modelářství ve většině zemí světa. Po celá ta léta jsem vždy pomáhal soutěžím, dětským výtvarným kroužkům, různým výstavám a přiděloval celkem více než 500 modelů jako odměny. Podporovali jsme soutěže a kroužky v různých zemích světa, především v Polsku, Litvě, České republice, Německu, Itálii, Ukrajině, Bělorusku, Rusku, Kazachstánu...atd. Teď ale potřebuje pomoc samotné nakladatelství... Většina zaměstnanců nakladatelství je téměř měsíc bez práce, město je odříznuté od okolního světa, nefunguje pošta a nemohu posílat objednávky a podle toho za ně dostávat peníze, abych mohl vyplácet mzdy mým pracovníkům... V této souvislosti apeluji na všechny, kterým není budoucnost časopisu „Papírové modelářství“ lhostejná, pokud je to možné, podpořte nás finančně, ať je vám to jakkoli líto. Abych mohl dát lidem peníze alespoň na jídlo.
Pomoc můžete poslat přes Pay Pal na adresu: - Michail Orel orel1mikhail@gmail.com
Můžete také platit přes Western nebo VISA, MasterCard. MYKHAILO OREL , Ukraina Cherson Přes
Ukrajinu na kartu Privatbank 4731 2196 4380 3053 Orel Michail Igorevič
Kromě toho jsem otevřel kryptopeněženku, do které můžete také přispívat.
Adresa pro platbu v USDT -
0x7CDeBC962207661Adf0Ea44eB0A598db5007A546
Máte-li další dotazy ohledně platebních metod, kontaktujte mě prosím osobně nebo e-mailem.
Předem všem moc děkuji!!!

A přesto se s vámi na konci svého příspěvku chci podělit o něco příjemného. V březnu jsem plánoval vydat další sérii novinek a polovinu se nám podařilo i vytisknout. Je jasné, že data vydání všech těchto nových modelů během války nikdo nezná, ale věřím, že je určitě budete držet v ruce! Mezitím vám, moji drazí přátelé, ukážu obálky těchto novinek.


Celý text tady https://papermodeling.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=682" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Saskardin
Příspěvky: 116
Registrován: pát 24.4.2020 17:36

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Saskardin »

Ufff, držím palce, síce od nich nič nemám ale pozriem na tie účty či by sa aspoň priamo nedalo nejak pomôcť. :?
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 620
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Vojta S »

Ahoj, jsou tu dobré zprávy které mi unikly. Na podzim 22 se vydavatelství podařilo přestěhovat do Kyjeva a začátkem roku 23 vydaly tyto novinky. Od č.
343 nesou sešity název "PAPER MODELING.


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

No a od března pokračují v krasojízdě.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 620
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Vojta S »

Jsou tu podzimní novinky od Orla, mě zaulaj ten buldozer. Pak si tam ještě pan Orel stěžuje jak je Ukrajina na tom bídně, jak je ničena a že i přesto pořád vydává modely od ruských autorů, že tím podporuje válku a takový ty kecy. Tak snad ty ruské autory bude vydávat i dále.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 620
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: Bumažnoe Modelirovanie

Příspěvek od Vojta S »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Novinky na trhu / New models in the market“