Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Co se chystá, vaše nové přírůstky

Moderátor: Vojta Č.

bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od bronek »

Ty už jsem viděl, ale bohužel ty škodovky tam zrovna nejsou. Nebyl by někdo, kdo už tu knihu má, ochoten vyfotit? MYslím, že by to zajímalo více lidí. Díky předem.
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od belja »

bronek píše:Ty už jsem viděl, ale bohužel ty škodovky tam zrovna nejsou. Nebyl by někdo, kdo už tu knihu má, ochoten vyfotit? MYslím, že by to zajímalo více lidí. Díky předem.
Příští týden knihy budu mít v ruce, tak pak mohu udělat více fotek obsahu
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od bronek »

budeš moc hodný. Zajímalo by mě totiž jestli jsou modely ve stejném rozsahu a stejné konstrukce jako vydávané Megagraphicem. Díky.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od Vojta Č. »

Hasičskej Yeti je tady: http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=41&t=5288" onclick="window.open(this.href);return false;
Půlený ereso jsem nejspíš postoval jenom na FB tady: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 219&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Zrovna tohle jsou čistý recolory starších věcí. Yeti vyšel pražské MP, ereso vyšlo víckrát.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od JoseFxx »

bronek píše:budeš moc hodný. Zajímalo by mě totiž jestli jsou modely ve stejném rozsahu a stejné konstrukce jako vydávané Megagraphicem. Díky.
Ano modely jsou ve stejném rozsahu jako vycházeli u Mega Graphica. Modely jsou bez interieru. Nevím proč by se měla měnit konstrukce? Stejný autor stejné měřítko, jen jiná barva.
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od bronek »

Kluci díky za předběžné info. Už jen kvůli těmto třem modelům si publikaci pořídím.
Uživatelský avatar
MIO
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 15.3.2012 19:51
Bydliště: Modra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od MIO »

Takže kniha dnes ráno prišla poštou. Na prvý pohľad / ohmat / je papier slabší ako u predchádzajúcich kníh vystrihovačiek od tohto vydavateľa.

Obrázek

Čo sa týka obsahu,je to taká všehochuť modelov, od každého druhu trošku, obraz si urobte sami z priložených fotiek...

Obrázek Obrázek

Ja som ako "domčekár" veľmi vďačný za Hlaváčov model Kaštieľa Dolná Krupá - tento model sa dnes už v podstate nedal zohnať, úplne nové sú podla mňa Veterný mlyn, Buran, Yeti a Slavín - zasvetenejší ma možno opravia. Väčšina veci bola vydaná v časopise Fifík.

Celkovo som teda dosť spokojný, jedine čo ma trošku prekvapilo, je zaradenie posledných piatich jednoduchých skladačiek pre najmenšie deti,ale však aspoň mám čo zlepiť malému synovi - rybky a vtáčiky sa mu páčia :D

A na závej jedna spoločná fotka všetkých kníh od vydavateľstva PERFEKT


Obrázek

Pekne sa to rozrastá 8-)
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od bronek »

Díky moc za náhledy. Ta Drotárova Fabia vypadá výborně. Jak už jsem psal, už jen pro tyto tři modely tu knihu koupím. ;)
Uživatelský avatar
PeGo
Příspěvky: 143
Registrován: pát 20.1.2012 22:25

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od PeGo »

Dík, za report. Mňa by zaujímala informácia o mierke modelov , ktoré vyšli aj v E+Z. Neviete niekto či zostala pôvodná veľkosť (mierka), alebo boli zmenšené.
Uživatelský avatar
Kamil
Příspěvky: 148
Registrován: ned 10.1.2016 21:08

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od Kamil »

Já jsem to objednal přímo z SK, bral jsem všechny 3 díly a cena je nižší, než je avizováno v CZ, takže mě to vyšlo dobře i přes poštovné 10€.
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od belja »

Kamil píše:Já jsem to objednal přímo z SK, bral jsem všechny 3 díly a cena je nižší, než je avizováno v CZ, takže mě to vyšlo dobře i přes poštovné 10€.
Ano, jako vydavatelé si to mohou dovolit prodávat pod cenou, to my bohužel takový luxus nemáme :-)
Uživatelský avatar
Kamil
Příspěvky: 148
Registrován: ned 10.1.2016 21:08

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od Kamil »

@belja: tak jsem to zrovna nemyslel. Objednával jsem to přímo z SK, protože měli všechny tři díly, které jsem chtěl. Na Betexe máte jen jeden.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od Medium »

MIO, a jak hodnotíš prosím kvalitu tisku?
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od belja »

Kamil píše:@belja: tak jsem to zrovna nemyslel. Objednával jsem to přímo z SK, protože měli všechny tři díly, které jsem chtěl. Na Betexe máte jen jeden.
Jasny, rozumim :-) Taky jsem se doslechl, ze se jim nejaky starsi kusy vratily. My jsme posledni cervenou knizku prodali dnes :-)
Uživatelský avatar
MIO
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 15.3.2012 19:51
Bydliště: Modra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kniha VYSTRIHOVAČKY - PAPIEROVÉ MODELY

Příspěvek od MIO »

Medium kvalita tlače je dobrá,ale na niektorých modeloch,čo už boli uverejnené v časopise Fifík /zvonice/ sú tmavšie farby,naopak kostol v Kyjaticiach je vytlačený lepšie .

Už som do knihy strihol a papier je kvalitný a dobre sa s ním pracuje.
Odpovědět

Zpět na „Novinky na trhu / New models in the market“