Španělské vydavatelství Savatella

Co se chystá, vaše nové přírůstky

Moderátor: Vojta Č.

Odpovědět
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Španělské vydavatelství Savatella

Příspěvek od belja »

Zdravím,

rád bych vás informoval o naskladnění kompletní nabídky modelů španělského vydavatelství Salvatella.

Nabídka čítá celkem 36 modelů nižší až střední obtížnosti bez konkrétního měřítka. Modely neobsahují jednotlivé konkrétní návody pro každý titul, součástí je jeden obecný návod na stavbu ve španělštině, který jsme pro vás přeložili a je volně ke staženi ve formátu PDF z našich stránek v popisu každého modelu či ZDE. Rozsah modelů je zhruba od 4 do 16 stran dílů a jejich ceny jsou na příjemných 115 Kč či 175 Kč v případě rozsáhlejších titulů.

Někteří z vás mohli vidět 4 postavené modely v brněnských Lužánkách (viz fotka). Podle informací ze stavby jsou modely celkem přesné a jejich stavba jde hezky od ruky :-) Proto věříme, že si tyto neokoukáné tituly najdou své domovy ať už jako oddechová stavba pro ty zkušenější z vás či jako něco nového pro ty méně zkušené.

Obrázek


Zde přikládám pár titulů k náhledu, více pak najdete ZDE.


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Díky za pozornost a věřím, že se vám modely budou líbit :-)
S pozdravem Tomáš

Obrázek
Konopka
Příspěvky: 169
Registrován: stř 18.2.2015 20:18

Re: Španělské vydavatelství Savatella

Příspěvek od Konopka »

Chtěl bych pánům z Betexy velmi poděkovat za tuto nabídku. Je to určitě zajímavé zpestření tuzemského trhu. Mě zaujaly ty dějiny architektury prezentované jednotlivými klasickými stavebními slohy. To by měly nakoupit školní kroužky a používat to pak jako učební pomůcky při výuce dějepisu. Kvalita versus cena jsou na velmi zajímavé úrovni.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Španělské vydavatelství Savatella

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

dnes se mi do rukou dostala Masia Catalana a je opravdu pěkná ;) jedná se o ručně malovanou stavbu, která bude zabírat plochu o velikosti A3, a jsem zvědavý jak se bude stavět, určitě se rád podělím o report ;)

Díky za krásné a neokoukané kousky Jakub.
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Španělské vydavatelství Savatella

Příspěvek od belja »

JakubSDK: Urcite se nam pak pochlubte se stavbou, radi ji pripadne presdilime :-)

Tomas Betexa
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Španělské vydavatelství Savatella

Příspěvek od belja »

group b píše:Tak mám doma oba mosty. Zajímavý model pro modeláře i pro geology :lol: Jen netuším jak autor prováděl geologický průzkum podloží na březích. Rozhodně je to něco nového, co jsem ještě nikde neviděl.
Ruční kreslení a la Betexa je zajímavý. Uvidíme, jak to jednou bude vypadat po sestavení.
Zdravím :-) No to uz je hezkou radku let zpatky, co jsme meli nektere tituly rucne kreslene :-) Namatkou to byla Sikma vez v Pise a pak par skladacich pohlednic :-)

Jinak styl te grafiky Salvatelly je opravdu zajimavy a je to zas neco noveho v nasich koncinach, mam v kancelari par modelu postavenych a nevypada to vubec zle ;-)
Odpovědět

Zpět na „Novinky na trhu / New models in the market“