YG model

Co se chystá, vaše nové přírůstky

Moderátor: Vojta Č.

Uživatelský avatar
vody
Příspěvky: 128
Registrován: pon 23.1.2012 17:57

YG model

Příspěvek od vody »

Rusové si pro nás připravili pár chuťovek v čele s F-35 8-)
Bohužel nemám potuchy, v jaké kvalitě jsou modely vydávány, jelikož výrobce nikde nezveřejňuje náhledy vystřihovánek ...
http://yg-model.com/" onclick="window.open(this.href);return false; a na stránkách GPM

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Malé náhledy bouchej vedle sebe, po skupinkách, vypadá to lépe než dlooouhá nudle pod sebou => vlákno upravneno. Díky za pochopení. Standa F. / mod.
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: YG Model

Příspěvek od Roman V. »

Vlastním od tohoto vydavatelství Suchoj Su - 7 a tisk je krásně kovový a propracovanost je ala Halinski.
Je zde třeba kompletní výstupní tryska i s motorem. Prostě lahůdka
Uživatelský avatar
vody
Příspěvky: 128
Registrován: pon 23.1.2012 17:57

Re: YG Model

Příspěvek od vody »

nějaký náhled by nebyl?
Jan Koláček
Příspěvky: 148
Registrován: sob 21.1.2012 10:42
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: YG Model

Příspěvek od Jan Koláček »

Nějaký fotky prototypů jsou tady. Těžko říct, jestli to tak vypadá i ve finále.
Víťa
Příspěvky: 70
Registrován: pát 20.1.2012 22:39

Re: YG model

Příspěvek od Víťa »

Tak sem zvědav jestli si někdo troufne na Medvěda :twisted: Pěknej kousek
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: YG model

Příspěvek od Roman V. »

Toho Méďu mám objednanýho, ale už ted vím od kolegů z Polska, že je tam jeden díl špatně překonvertovaný. Autor totiž všechny tyto modely kdysi dával free ale v měřítku 1:48.
Ondrin
Příspěvky: 77
Registrován: úte 21.2.2012 13:02

Re: YG model

Příspěvek od Ondrin »

Zdravím vespolek. nedá mi to a musím reagovat na zmínku o méďovi.
model mám doma a dojmy z něho jsou následující - model je vytištěn na křídovém papíře A3. obsahuje 1 stranu návodu a historických dat, dále 2 strany návodných kreseb a zbytek sešitu jsou samotné díly. Bohužel Vám teď nepovím, kolik těch stran přesně je, protože model zrovna nemám u sebe. Každopádně z něho nesdílím podobné nadšení jako Tomys a Roman. Návodné kresby se ani zdaleka nepřibližujou tomu, co je tu výše. asi to jde sice podle nich postavit, ale na takové úrovni prostě nejsou. dál - veškeré kulaté díly (tím myslím třeba příčné žebra křídel a trupu, ale taky díly obšívky atd) nejsou už od oka kulaté, ale poskládané z rovných čar. některé díly, které by měly být souměrné (zvlášť mě upoutalo zadní střeliště), už od oka souměrné prostě nejsou. křídlo, které je kolem 70 cm dlouhé, je pochopitelně z několika na sebe navazujících částí, ale víte, co je to za překvapení, když zjistíte, že tyhle nejsou ani zdaleka rovné?? co se týče detailů, tak kokpit, vnitřní prostory a podvozkové šachty jsou na úrovni Liberatora od GPM, tak jak ho tu prezentoval TOM.a.sh. nevím, jestli je to u modelů letadel normál, ale vnitřní část obšívky (vnější stěny vnitřních prostor) chybí - maximálně u kokpitu jsou, ale jinde ne. Zarazilo mě na modelu víc takových věcí - celkový dojem prostě není dobrý. no a slepitelnost nekomentuju, ještě jsem se nepokoušel..
Uživatelský avatar
vody
Příspěvky: 128
Registrován: pon 23.1.2012 17:57

Re: YG model

Příspěvek od vody »

Mě to připadá jako kupovat zajíce v pytli. Vysolit 40zl za model který nikdo nikdy nevyděl placatej natož slepenej se mi zdá dost šílený. Některý detaily na Bellu se my zdají až přehnaný, viz. trubičky na sedadle velikosti vlasu...
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: YG model

Příspěvek od Roman V. »

Takže dnes jsem si pořídil "méďu"- Tu-95 Bear a nikde žádné šišoidní tvary nebo viditelné nepřesnosti nejsou. Naopak, tisk se rovná SU 7mičce.Což znamená, že je vynikající.
Návodovek je tam celkem sedm stran A3 takže se asi bavíš o jiném "méďovi" Co jsem ale prohlížel novinky od tohoto vydavatele, tak mě silně odradil model dopraváku An-30
Ondrin
Příspěvky: 77
Registrován: úte 21.2.2012 13:02

Re: YG model

Příspěvek od Ondrin »

Romane, můžeš tu někde hodit fotky Tvojeho medvěda?
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: YG model

Příspěvek od Roman V. »

Takže tady jsou ty náhledy:
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Ondrin
Příspěvky: 77
Registrován: úte 21.2.2012 13:02

Re: YG model

Příspěvek od Ondrin »

fajn, tak to máme v šuplíku každý to stejné. jsem v brně a model mám doma v ostravě, takže se nemůžu bavit o každém detailu (kdyžtak za týden), ale třeba tím zadním střelištěm myslím minimálně ten díl, na který zeshora ta kulatá kopule střeliště nasedá. je prostě křivý, podívej se blíž. možná si moc stěžuju, ale já bych čekal, že za tolik peněz to bude vypadat jinak..
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: YG model

Příspěvek od jiri.k »

hele to jsem kupoval v neratkách. Kdysi jako kluk jsem jej lepil v plastu a papírovou verzi jsem nemohl nekoupit
Uživatelský avatar
kiwiisek
Příspěvky: 176
Registrován: úte 24.1.2012 13:25

Re: YG model

Příspěvek od kiwiisek »

Měl bych dotaz : v Brně jsem si koupil Mc Donnell F3H Demon..no a když jsem ho rozebral na jednotlivé listy , abych se podíval , jestli hoši z Východu neprošili sešívačkou nějaký díly , zjistil jsem , že žebrům kabiny chybí dotištěné vršky , bo se jim asi posunul papír...máte to tak všichni , nebo jenom já ? díky..
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: YG model

Příspěvek od Roman V. »

Tak jsem se byl podívat a na dílech X1 , X2 a X3 kousek schází. Takže bude menší problém hlavně s dílem X1, ale není to tak hrozný
Odpovědět

Zpět na „Novinky na trhu / New models in the market“