HANGARCZAF

Co se chystá, vaše nové přírůstky

Moderátor: Vojta Č.

Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HANGARCZAF

Příspěvek od agostini »

konečně máme 2 novinky, které nám v pátek dorazí z tiskárny L-200 Morava a C-11. Níže náhledy obálek obou modelů, detaily jsou na fóru
Obrázek

Obrázek

objednávky jsou možné na webo http://www.hangarczaf.com" onclick="window.open(this.href);return false; s poštovným zdarma při objednávce 2 kusů a předplatbě do 15.12.2014
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od LSD »

Teda že přes letadla nejsem, tak Morava se mi hodně líbí...určitě jí objednám
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od Tomys »

A,druhá camou C-11 ? Tu bych radši. Jinak dobrý.
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HANGARCZAF - vánoční dárek

Příspěvek od agostini »

sledujte náš web kde bude 24.12. zveřejněný Vánoční dárek ve formě limitovaného odkazu ke stažení modelu zdarma. Odkaz bude zveřejněn 24.12. v průběhu dne a bude platný pouze 3 hodiny. Kdo bude chtít dárek, ať sleduje 24.12. naše webové stránky http://www.hangarczaf.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od Tomys »

Hmm...tak to bude smolík, fakt budu mít a většina jiné starpsti.
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od AmatER »

Tenhle postup dokonale ocení jen černý trh ;) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od agostini »

neplánuji to na večer neboj :-) ale kdo bude chtít tak tam přes den něco najde :-)
hank
Příspěvky: 264
Registrován: stř 25.1.2012 21:08

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od hank »

Tak "dvoustovka" (jinak se jí za mého dětství v Uherském Hradišti a v Kunovicích neřeklo....) už je doma, jen škoda, že není na výběr z více kamufláží, uvítal bych i nějakou civilní, nejlépe tu z dob zalétání v Kunovicích koncem 50. let (včetně možnosti konverze na nultou sérii se zaoblenými směrovkami), nebo aspoň některé z prvních aerotaxi ČSA z přelomu 50. a 60. let. Ale třeba pomůžou nádherné stránky třebíčských modelářů tady: http://www.tnmc.cz/walkaround/l200.php" onclick="window.open(this.href);return false; , tam je i přesná kamufláž dotyčné 0617 včetně emblému velitelské letky, který nosila u sboru PVOS v Žatci v letech 1968 - 9.

Škoda, že se nedožil můj táta, který s tím uměl lítat...

Třeba budou i další kunovické stroje z těch let...? Co třeba Ae-45/145? Nebo Delfín?
hank
Příspěvky: 264
Registrován: stř 25.1.2012 21:08

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od hank »

Ještě by mě zajímalo, jestli by ten model neměl mít spíš dvoulisté vrtule. Armádní 0617 byla vyrobena ve verzi L-200A a ty původně dvoulisté vrtule měly, třílisté vrtule o menším průměru dostávaly z výroby L-200D, ale je pravda, že některé L-200A dostávaly v provozu úpravy odpovídají verzi L-200D, což se klidně mohlo týkat i dotyčné 0617. Bohužel nevím, jak to s ní bylo ve skutečnosti, možná nám to agostini vysvětlí?
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od agostini »

ano, má mít dvoulistou vrtuli a s třílistou byl postaven můj prototyp, který je i na obálce ale ve vystřiovánce je dvoulistá ...

Jinak další modely z Kunovic jsou v plánu a AERO 145 je náhled ve fóru. Jinak co se týče pirátství s mými modely, tak nějak s tím bohužel počítám....
co se týče civilní kamufláže tak vzhledem k tomu že L-200 je skoro rozebraná tak budu dělat někdy v létě reedici v civilním zbarvení, konkrétní verzi ještě nevím ale nejspíš to bude verze která zaím létá, nebo aerotaxi ČSA
hank
Příspěvky: 264
Registrován: stř 25.1.2012 21:08

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od hank »

agostini: Děkuji, já se omlouvám, že jsem to o těch vrtulích psal dřív, než jsem si to pořádně prohlédl... A na další modely podle předloh z Letu Kunovice se budu moc těšit. Práce, kterou tam odvedly ty tisíce lidí, většinou celoživotních zaměstnanců, od konstruktérů a zkušebních pilotů až po posledního zámečníka-drakaře nýtujícího plechy, si jistě zaslouží co nejvíc připomínat všemi způsoby. Tím spíš, že někteří jí obětovali i cenu nejvyšší - vlastní životy... V dnešní postmoderní době se už taková hrdost na výsledky vlastní práce, jakou bylo vidět u nich, hledá jen těžko. Ale pozdější mistři svých oborů často začínali právě u té modelařiny. Třeba zrovna teď pomáhá někomu z generace našich dětí a vnoučat vypěstovat si vztah k jejich budoucí práci. Můj táta, pozdější letecký inženýr a dlouholetý vedoucí technologického rozvoje v Letu, začínal jako dítě za války stavbou volně létajících modelů větroňů...
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od Vlcacka »

To chceš jako říct, že budu během štědrovečerní večeře odbíhat k internetu? :-D
Ne, ale teď vážně, nabídka je to velkorysá. :-)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od Tomys »

Tak sedím u tchýně....baby kecají..takže sem sosnul do mobilu... :-) Tak nějak sem tohle tušil. Díkes Tome.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od Daniel »

Díky Tome za vánoční dárek. Přeji ti at se daří i v příštím roce a těším se na další modely z tvé dílny :)
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: HANGARCZAF

Příspěvek od Vlcacka »

Taky staženo, děkuju, to víš, modrá potěší. :-)
Odpovědět

Zpět na „Novinky na trhu / New models in the market“