Připravované modely - Vimos

Co se chystá, vaše nové přírůstky

Moderátor: Vojta Č.

yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Připravované modely - Vimos

Příspěvek od yvan »

Takhle pohromadě to vypadá ještě lépe, než jenom to, co se mi dostalo do rukou. Jsem rád, že se to podařilo dotáhnout a rád jsem trochou přispěl, děkuji za příležitost. Lepí se to dobře a rozhodně pořídím do série, bude-li možnost.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Připravované modely - Vimos

Příspěvek od JakubSDK »

Jj, pohromadě jim to moc sluší a stejně jako Yvanovi mi bylo ctí se podílet na stavbě a práce mě velmi bavila ;)
Jsem moc rád, že jsem se mohl podílet, a že se díla podařila :) krásná práce všech.

Díky Jakub.
Jiří Vintr
Příspěvky: 81
Registrován: ned 5.2.2012 21:07

Re: Připravované modely - Vimos

Příspěvek od Jiří Vintr »

Dobrý den,

ne, zatím tu nemám žádnou žhavou novinku. Na příspěvku z 30.7.2015 jste viděli trojici liazek KM Racingu. Pár lidí se mě ptalo, kdy a kde půjdou sehnat.

No, už to není aktuální záležitost, ale jedno je jasné: tyhle tři kusy vydávat nebudu, zůstanou nevydány. O pomoc při betařině jsem požádal tři z vás, kteří se mi nabídli. Dva fungovali výborně, třetí zcela selhal a ani po 2,5 letech mi nebyl schopen polovinu ze dvou podvozků doručit.

Nicméně v původní podobě (tedy ještě s neopravenými chybkami a v takovém rozložitějším (nikoli kompaktním na vydání) stavu bych měl asi 6-7 kusů od každého z těch tří pro některé z Vás. Modely slepitelné jsou. Potřeboval bych ještě dva KMracingové podvozky (a k nim i kabiny) slepit, abych měl řadu zkompletovanou. Ty tři modely není možné ani nikde vystavit, má je Martin Macík v kanceláři, mně samotnému nezbyl ani jeden.

Zkrátka, těch 6-7 kopií vystřihovánek, které rozhodně nepůjdou nikde koupit, bych měl pro ty, kdo mi pomohou se slepením jednak těchto dvou podvozků, ale i několika tatrováckých v budoucím roce.

Práce na nejnovějším kamionu KM Racingu, pracovně nazývaném Franta, zahajuji asi od prosince, a tohle auto si chci dotahovat sám. Pokud by se mělo jednat o vydání modelů, bude to jen tenhle aktuální...

Prosím ty, kdo si nejsou jisti, že jsou schopni podvozek vimosí dakarky v rozumném čase a kvalitě sestavit, aby se mi nehlásili - dalšího Zrzka už určitě jako pomoc potřebovat nebudu (pochopím osobní důvody, které brání ve slepení modelu, ale nepochopím neodpovídání a neschopnost to zavčas ohlásit, abych se podle toho mohl zařídit, to považuji vysloveně za neslušnost). Stejně tak nechť se prosím nehlásí ti, kdo by modely chtěli do archívu či svojí sbírky, ale slepení betapodvozků odmítají, byť by to bylo třeba "z dobré známosti" a "mně to přece můžeš nechat". Nezlobím se na nikoho, ale pro ně tato výzva/prosba určena není a pro nikoho nebude platit ani výjimka.

A abyste viděli, že něco se u mě tvůrčího přece jen děje i přes mé časové vytížení, ještě pár fotek nových či vznikajících prací sem dám. Ostatně, za poslední rok jsem ve 3D nakreslil zhruba 6-7 nových modelů, z nichž může vzniknout dobře 12-13 nových vystřihovánek v různých barevných variacíh. Kdyby je tedy někdo lepil...
A taky, kdo sleduje můj facebookový profil nebo truck fórum, tak ví... další nové návrhy budou v to roce dalším vesele přibývat.

Formou osobní zprávy prosím. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Novinky na trhu / New models in the market“