minivrtačka

Rady, poznatky a zkušenosti při stavbě a konstrukci papírových modelů

Moderátor: spida

Odpovědět
Makr
Příspěvky: 309
Registrován: ned 4.3.2012 16:09

minivrtačka

Příspěvek od Makr »

Tohle jsem "objevil" na stránkách, kde bych to opravdu nečekal.
Je to pidivrtačka s adaptérem do sítě. Vyzkoušenou jí nemám, ale líbí se mi .-)
Je to na stránkách Bryda.cz
A nejen to, je tam i spousta dalšího náčiní, ale i nápadů, jak s různými materiály, které by se nám modelářům opravdu mohly někdy hodit.

Adaptér MW k vrtačce AD-19
Adaptér MW k vrtačce AD-19
12V / 1000mA
Naše cena s DPH: 150,00 Kč


Dostupnost: Skladem
Katalogové číslo: GM01-751-192

Vrtačka mini AD-19
Vrtačka mini AD-19
Naše cena s DPH: 275,00 Kč
Dostupnost: Skladem
Katalogové číslo: GM01-AD-19
Azaret
Příspěvky: 113
Registrován: pát 20.1.2012 21:37
Bydliště: Troubky

Re: minivrtačka

Příspěvek od Azaret »

Neco takoveho mam doma, vypada to uplne stejne jako tahle. Na vetsi vrtaky je nutne koupit zvlast sklicidlo, original co je u tohodle se da upnout max 2 nebo 3 mm.
Zavit pro upnuti sklicidla je ponekud kratkej takze zase dobre funguje jen s originalem, vrtackove sklicidlo co jsem si k tomu poridil, jsem musel vypodlozit aby slo stahnout.
Nutno rict ze to plastove telo mi zacalo odchazet okolo aretovaciho trnu, a drzi to uz jen silou vule.trafa, jsem
Vykon te vrtacky taky neni nic extra, na zadny velky brouseni to neni, ale vrtat se s tim da pekne. Me se jeste povedlo sehnat sadu zubarskych frezek ktere mi tam pasuji.
Misto dodavaneho trafa jsem si to upravil na trafo od lego vlacku ktere ma sice jen 9V, ale jde regulovat vystupni napeti, takze i otacky vrtacky, a pouzivam to hlavne na michani barvicek.
Abych to shrnul, zadnej zazrak to neni, ale za ty prachy, proc ne. Na nenarocny provoz dostacujici.
ffighter
Příspěvky: 5
Registrován: sob 9.8.2014 13:06

Re: minivrtačka

Příspěvek od ffighter »

Mám vrtadlo Proxxon a super dělník.Plynule regulovatelné otáčky od 5 tisíc do 20 tisíc.Vrtáky od 0,3 mm do 4 mm a další upínací nářadí.Brusné kotoučky,pilky,brusné stopky atd.Stála mě tehdy dvojku,ale nelituju těch peněz.
Odpovědět

Zpět na „Stavba, konstrukce, tipy a triky“