Modelářská a gravírovací sada

Rady, poznatky a zkušenosti při stavbě a konstrukci papírových modelů

Moderátor: spida

Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 74
Registrován: pát 20.1.2012 22:31
Bydliště: Zlín

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od Vítek »

Já mám Dremelku taky. Včetně několika doplňků a používám i originál příslušenství. Ale na některé věci to není ono.

Samozřejmě, že jsou nízko otáčkové ruční "mašinky". Stačí jen s pomocí přítele Googla hledat minivrtačky. ;)
Uživatelský avatar
tata
Moderátor
Příspěvky: 195
Registrován: pon 12.12.2011 19:04
Bydliště: Galaxie Orlová

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od tata »

Tady na slušnou cenu včeteně regulace otáček ... na občasné použití myslím že OK a ještě se můžete dělit s manželkou ktreá ji bude použít na manikůru :D

Obrázek

http://www.dealextreme.com/p/mini-manic ... ine-119286" onclick="window.open(this.href);return false;
Walker
Příspěvky: 2
Registrován: stř 7.3.2012 19:27

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od Walker »

Uživatelský avatar
tata
Moderátor
Příspěvky: 195
Registrován: pon 12.12.2011 19:04
Bydliště: Galaxie Orlová

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od tata »

dik za info.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od Tomys »

Na ja..tentokrát to asi vemu taky..
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od Vojta Č. »

Ono to bude asi na stejný brdo jako to, co nabízí za úplně stejný peníze Extol v tý jejich nejlevnější řadě, viz
http://www.extol.cz/pr5823-prima-bruska ... a6ff1cfe3b" onclick="window.open(this.href);return false;
To se dá sehnat v hobbymarketech a navíc v Madal Bal na Floře, myslím, že ten vercajk maj. Asi to stačí, když s tím člověk nedělá pět hodin denně...
Ale když je akce v Lidlu, tak se všichni poženou do Lidlu. Dobře to maj vymyšlený :)
ivant
Příspěvky: 23
Registrován: sob 21.1.2012 11:50

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od ivant »

ahojte ten extol čo si dal odkaz je na 230w a tá lidl je na 12v ,po skusenostiach čo mám z12v a to som mal aj proxon určite bi som kupoval na230w je to silnejší stroj ktorý aj niečo vydrží,tieto 12v su aspon podla mna slabé ale ked iná nieje dá sa
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od Tomáš S. »

Tomáš S. píše:Tata: No jak znám Lidl tak za rok nebo za půlrok to tam budou mít zas ,proto si myslím že psát na ně různé stížnosti nemá smysl.
Jen si budeš muset počkat.
Bez tří měsíců je to rok... :) 8-)
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od V.E.N.A. »

ivant píše:ahojte ten extol čo si dal odkaz je na 230w a tá lidl je na 12v ,po skusenostiach čo mám z12v a to som mal aj proxon určite bi som kupoval na230w je to silnejší stroj ktorý aj niečo vydrží,tieto 12v su aspon podla mna slabé ale ked iná nieje dá sa
Hezkej postřeh a je to i pravda. Měl sem doma 12V - pro občasné vyvrtání direk do tištěných spojů a sem tam něco pro model. Cca po roce včudu uhlíky. Nyní mam na 240V a drží se 3tím rokem. A ani nevim co je to za firmu :lol:
Uživatelský avatar
panzelený
Příspěvky: 11
Registrován: stř 25.1.2012 18:28

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od panzelený »

Ahoj chtěl bych Vás ještě upozornit, že v Lidlu mají ještě k této či podobné brusce sadu nástrojů
Obrázek Obrázek
Za 150 peněz no nekupte to ;) , kvalita je pro mnohé z nás jak už jiní psali dostačující, profíci se budou muset poohlédnout
jinde za jiný peníz.
Brusku z lidlu používám a jsem s ní spokojen dokoupil jsem si pouze sklíčidlo od Dremela což mi usnadňuje výměny
nástrojů při práci za nějakých 300 kč (asi) plus sadičku malých vrtáků asi 200 kč (taky Dremel)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
undik
Příspěvky: 16
Registrován: ned 5.4.2015 0:30
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Re: Modelářská a gravírovací sada

Příspěvek od undik »

Od dneška mají opět v LIDLu AKUmikrobrusku PARKSIDE. Nakoupil jsem, nečekám velký zázrak, ale na občasnou práci to bude dobrý. Mají k tomu i velkou sadu nástrojů.
Odpovědět

Zpět na „Stavba, konstrukce, tipy a triky“