Právě je sob 17.2.2018 22:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tisk vystřihovánek
PříspěvekNapsal: pát 3.11.2017 13:46 

@Erunamo: Myslím, že když si přečteš toto téma, tak se dozvíš spousty informací a zkušeností, jak k používaným papírům, tak typům tiskáren.

Předmět příspěvku: Re: Tisk vystřihovánek
PříspěvekNapsal: pát 26.1.2018 10:17 

Já jsem měl kdysi starší Epsonku na 4 cartridge, která nechtěla tisknout, pokud v jedné cartridge docházela barva (ani černobíle, když tam černé bylo dost). Několik měsíců jsem jak ***kroť se ve výrazech!*** běhal pro barvičky, které stačily vždy tak na tři stránky (většinou akorát pokusný, než člověk přišel na to, jak tu tiskárnu vlastně nastavit) než mi došla trpělivost a prohodil jsem tím krámem okno. Díky této zkušenosti u mě značka Epson klesla úplně na dno a až tohle fórum mě přesvědčilo jí dát druhou šanci. Jak jsem tu už psal jinde, tak samotný koncept levných tiskáren s drahými cartridge se mi hnusí i z hlediska generování zbytečného odpadu, takže se na ty nové modely s nádržkama podívám. Kdyby tu ještě někdo mohl doporučit nějaký konkrétní model z té novější řady, tak bych to ocenil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina