Hawker Hurricane kostým / Scratch / Moje

Vaše bláznivé modely a „šílenosti“ - samozřejmě z papíru
Uživatelský avatar
Rohlos
Příspěvky: 67
Registrován: sob 28.1.2012 12:22
Bydliště: Poříčany, Hamburg

Re: Hawker Hurricane kostým / Scratch / Moje

Příspěvek od Rohlos »

O vyřádění kluků v Bitvě o Británii není pochyb a upřímně jsem nad stodevítkou taky premejšlel, ale zase takovej zájem o to nebyl.

O komerčnosti projektu si taky nejsem jistej. Suroviny mě na to stály cca 200,-Kč (a karton byl gratis), strávil jsem na tom i projektováním cca 20 hodin, takže za kolik by se to dalo prodávat, aby se ti to vyplatilo?
Navíc je to přece jenom papír a i ten sejde. 2-3 roky to dá a kdyby se to nalakovalo, nejspíš víc.
Muselo by to být asi na individuální objednávku, protože tohle se asi do regálu dělat nedá.
Takže aby se mě to vyplatilo, dal by jsi za to 2-3 tisíce? A to i s tím, žeby sis vybral typ letadla, kamo, velikost, prostě kompletní customizace.

Nicméně práce je to příjemná, pocit radosti z výrobku a následné radosti minipilotů ještě větší a už jen za to to určitě stojí. ;)
Uživatelský avatar
SKY
Příspěvky: 285
Registrován: pon 23.7.2012 15:47

Re: Hawker Hurricane kostým / Scratch / Moje

Příspěvek od SKY »

Tak samozrejme vyroba seriova je nakladove jina nez kusova domaci, u seriovky tam je nejdrazsi ten prvotni model podle kteryho se to seka, ale hadam ze nekdo tu rekne ze vse se da udelat na pocitaci a pak to jen poslat nekam do vyroby ........... vyslednou cenu fakt nedokazu tipnout , detsky obyc kostym na karneval stoji cca 500, kolik vydrzi netusim
Carmaker
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14.11.2012 17:46

Re: Hawker Hurricane kostým / Scratch / Moje

Příspěvek od Carmaker »

zdravím.. parádní letadlo.. v čem je to projektováno? Co je to za PC program prosím? ;) :) Díky
Uživatelský avatar
Rohlos
Příspěvky: 67
Registrován: sob 28.1.2012 12:22
Bydliště: Poříčany, Hamburg

Re: Hawker Hurricane kostým / Scratch / Moje

Příspěvek od Rohlos »

Ahoj, použil jsem prachvobyčejnej AutoCAD, kterej máme v práci. A není to ani projektovaný ve 3D.
Jelikož je to dělaný pokud možno pravoúhlý a hranatý, šlo to pak jednoduše nakreslit i na ten karton. Některý části jsem dopasovával až naživo.

Jinak by ti na něco podobně jednoduchýho stačil jakejkoliv free program, kde se dá alespoň udělat čára a následně změřit. ;)
Odpovědět

Zpět na „Kuriozity / Crazy oddities“