Právě je stř 30.9.2020 2:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 28.8.2020 12:27 

No nejlepsi rozhreseni je dobovy material :)
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... lingen.jpg

No ono taky ten mec je tam navic 8-)

PříspěvekNapsal: pát 28.8.2020 12:47 

JoskaM píše:
...znamená li to, že by jsi z rytíře udělal mistra Jana Husa, tak to tak prosím nech :lol: .

No tak to ho snad ani nenapadne :-). Protože práce je to opravdu skvělá.

PříspěvekNapsal: pát 28.8.2020 16:08 

No Štefane je pravda , že již mnoho mých modelů lehlo plamenem ( a Joska to bohužel moc dobře ví ) , ale tento to nebude . Díval jsem se ještě jednou na štít a bohužel jsem ho přilepil opravdu bytelně po celé délce paže . Kdybych ho chtěl odpárat tak to možná odnese paže . Možná taky ne , ale zkoušet to nebudu . Již to nechám tak jak to je . Kdybych to tak bytelně nezalil lepidlem , tak bych ten štít pootočil , ale je k té ruce opravdu hoodně dobře přilepený . Když vezmu ten štít do ruky tak s ním vezmu celou postavu i s koněm . Přiznám se , že mě vůbec nenapadlo , že je na té figurce něco špatně . Vycházel jsem z návodu a s dostupných fotek již hotových modelů .
Každopádně není vůbec na škodu , že se tady o tom diskutuje pro případné další lepiče .

PříspěvekNapsal: pát 28.8.2020 18:43 

nech to jak to je. neni to maketa rytire v trysku tesne pred penetraci soupere, ale rytir v klidovem stavu, treba pri nejakem slavnostnim defile, takze si ten stit dejme tomu nejak ledabyle zavesil jen na bok aby mu neprekazel.
az budes stavet diorama bitvy u Grunwaldu a tech rytiru budes delat 30 tisic, tak muzes vyzkouset vsechny mozne polohy, od utociciho rytire po mrtveho rytire :)

zde je hezky videt jak se stit drzi a ze to muze byt pokazde jinak.. vyjev ze zmineneho setkani u Grunwaldu, rytir polsko-litevske koalice pomerne ostrymi argumenty vysvetluje Kuno von Lichtensteinovi, zac je v Polsku pernik.. https://youtu.be/YBs4a4Io49I?t=832 povsimnete, ze nemecky ucastnik drzi stit rukou vodorovne, kdezto polsky borec ma uchyty mirne sikmo.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina