Optimus Prime AOE, paper-replika.com

Fantastika a ostatní modelové kategorie

Moderátor: tata

Odpovědět
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Optimus Prime AOE, paper-replika.com

Příspěvek od Nafe_CZ »

Dobrý večer všem.
Na neustlálý tlak synka jsem začal stavět tento model. Podrobněji ho jistě nemusím představovat.
Model je vytištěný na křídový papír 160gr. Zkoušel jsem i 200gr, ale s tím už byla horší práce.
Zůstal jsem proto u 160gr. I tak už by bylo dobré ustřihnout chlopně a nalepit nové, ze slabšího papíru aby model v některých spojích tak nenabýval.
Za retuš modelu se omlouvám, je nic moc, ale model bude primarne sloužit jako hračka, proto i laku bude víc.

Zde foto, první část po nalakováni:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Štefan
lubm
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20.1.2012 21:32

Re: Optimus Prime AOE, paper-replika.com

Příspěvek od lubm »

Ahoj, držím palce. Já ho dokončil asi před 14 dny.
Demsi
Příspěvky: 25
Registrován: pát 15.1.2016 12:29

Re: Optimus Prime AOE, paper-replika.com

Příspěvek od Demsi »

Zdravím,
tak jak jste pokročil?Já si pohrávám také s Optimem ale s tím 1,2m .Už na něm dělám 3 měsíce a už je znát unava,ale už jsem u partu 5,tak už bude hotovo.Pak už jen prsty,ty jsem přeskočil protože mi trvá i s přestávkama 1 den jeden.
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Optimus Prime AOE, paper-replika.com

Příspěvek od Nafe_CZ »

Zatim, stojim.
Ted neni moc cas, ale pristi tyden bych se k tomu mohl dostat. Synek uz skanduje ze ho zanedbavam :-).
Ten 1,2 m Optimus, to je ten starsi?
Diky
Stefan
Demsi
Příspěvky: 25
Registrován: pát 15.1.2016 12:29

Re: Optimus Prime AOE, paper-replika.com

Příspěvek od Demsi »

Nafe_CZ píše:Zatim, stojim.
Ted neni moc cas, ale pristi tyden bych se k tomu mohl dostat. Synek uz skanduje ze ho zanedbavam :-).
Ten 1,2 m Optimus, to je ten starsi?
Diky
Stefan
Tak já nevím jestli je starší ale je taky s paper-replika.com Má 5 partu 263 A4.Tak mi v paneláku máme dost času ;) Když to jde tak u toho vydržím i 12h deně ale ted už je lepší počasí tak už to tak asi nepujde.

https://www.youtube.com/watch?v=xN5TBXRSJbU" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models“