Kosmická loď Galaxia / ZKV / R.Vyškovský / 1:???

Fantastika a ostatní modelové kategorie

Moderátor: tata

Odpovědět
Uživatelský avatar
2BeerOrNot
Příspěvky: 119
Registrován: pát 24.2.2012 23:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Kosmická loď Galaxia / ZKV / R.Vyškovský / 1:???

Příspěvek od 2BeerOrNot »

PUBLIKOVÁNO 29.8.2009

Obrázek
(takhle by to nějak mělo vypadat, ale nevypadá)

Ukázkový příklad modelu, kde se námaha nerovná výsledku :lol:

Spousta monotóně se opakující práce a katastrofa po přestříkání fixativem na konec. Zapomněl jsem na lihovkou začerňované motorové gondoly a černá po aplikaci (lihového) fixativu krásně vylezla přes tisk :lol:
No, nedá se, snad příště, ale určitě nikdy více Galaxia


Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
ondrej
Příspěvky: 13
Registrován: sob 21.1.2012 6:59

Re: Kosmická loď Galaxia / ZKV / R.Vyškovský / 1:???

Příspěvek od ondrej »

Ahoj, musím přiznat, že ji mám taky téměř dokončenou, ale nějak se nemohu dokopat k finiši. Uvažoval jsem o Galaxii od Honzy Rukra, ale nakonec jsem se pustil do téhle jako dárek pro kamaráda. A po prvních pár dílech jsem pochopil, že se s tím moc babrat nebudu. Zato ty to máš slepeno docela hezky, já se nějak nepohodl se zadní částí a ty trysky mi vůbec, ale opravdu vůbec nepasovaly. Jen škoda té černé :-)
Tento model se podle mne hodí nějakému fanatikovi komixu Galaxia na provázek na lustr, a tak skončí i ten můj, pokud se teda nějak dokopu. Ve vitrínce si s tím nebudu dělat ostudu. Jak si psal: Galaxia nikdy více...
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Kosmická loď Galaxia / ZKV / R.Vyškovský / 1:???

Příspěvek od spida »

Tuto Galaxii jsem lepil jako kluk a byl jsem z ni tenkrát hrozně nadšený, Ale když jsem před několika lety našel tu od Honzy Rükra tak jsem nemohl odolat. Ale jinak to máš pěkně slepené.
Colonel32
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21.2.2013 16:53

Re: Kosmická loď Galaxia / ZKV / R.Vyškovský / 1:???

Příspěvek od Colonel32 »

Tuto loď jsem minulý týden slepil jako dárek pro kamaráda, a upřímně řečeno, byl jsem ze stavby dost nešťastný. Na několika místech jsou nedodělky (chybí linka nebo vybarvený úsek, který všude jinde je), na pár míste přetahy (čára kde být nemá) a především, některé díly na sebe nesedí rozměry - zvláště markantní to bylo u některých trysek a také u napojování předních částí na boční trupy lodě. Přijde mi, jako by tenkrát mistra tlačil deadline nebo co, protože z jiných jeho vystřihovánek si tak vysokou kiksovost nepamatuju.

Skoro bych doporučil vystřihovánku naskenovat, chyby v počítači opravit, a opravenou verzi pak rozesílat všem, kdo si o to požádají, protože těmi opravami člověk překoná nutnou hranici 30% vlastního podílu při úpravě díla [/sarkasmus].
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Kosmická loď Galaxia / ZKV / R.Vyškovský / 1:???

Příspěvek od JoseFxx »

Zeptám se nebyli u této lodi dva raketoplány a takový pásák co se dal premenit na letadelko?

Jinak hezká práce. Škoda té lihovky je na hodně viditelném mistě.
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Kosmická loď Galaxia / ZKV / R.Vyškovský / 1:???

Příspěvek od jiri.k »

ne to byla jiná loď ta, patřila k jinému komixu
Odpovědět

Zpět na „Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models“