Astro Racers / Jan Rükr / 1:???/ Fantasy Craft

Fantastika a ostatní modelové kategorie

Moderátor: tata

Odpovědět
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Astro Racers / Jan Rükr / 1:???/ Fantasy Craft

Příspěvek od Vlcacka »

Někdy dostávám opravdu šílené nápady. A začátkem května se mi jeden takový usadil v hlavě. Elektronický magazín, jehož jsem už asi rok a půl redaktorkou, oslavil v květnu dvanácté narozeniny. A jelikož jeho náplní jsou hlavně záležitosti kolem fantastiky, napadlo mne oslovit Honzu Rükra, jestli by neudělal fantasyplaneťáckou lodičku. Nevěřila jsem, že to vyjde, že to nebude zase takové moje plácnutí do vody. Ale nebylo. A výsledek si můžete prohlédnout zde...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

(plus nějaké venkovní)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

... a model stáhnout zde: http://uloz.to/xCeof5f/95-fantasy-craft-pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Model jsem si vytiskla na stošedesátkový papír, stavěl se dobře, ovšem samozřejmě jsem se opět nevyvarovala chyb.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Astro Racers / Jan Rükr / 1:???/ Fantasy Craft

Příspěvek od Medium »

Ač na fantasy moc nejsem, tento kousek vypadá velmi povedeně a atraktivně. A Vlčačko, slípnutý opět pěkně, Rükrovánky se Ti daří ;)
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Astro Racers / Jan Rükr / 1:???/ Fantasy Craft

Příspěvek od Vlcacka »

Hehe, že bych střelila všechny fofrrakve a za výdělek si vytiskla Sulaco? :D To asi nehrozí... Ale moc díky za pochvalu. :-)
Odpovědět

Zpět na „Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models“