Nákladní vagon Smmp/ABC - L. Šléška/1:87 - H0

Modely soutěžní kategorie VDT

Moderátor: jozkin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Nákladní vagon Smmp/ABC - L. Šléška/1:87 - H0

Příspěvek od Luisa »

Čtyřnápravový plošinový vůz

Obrázek

TECHNICKÁ DATA
Hmotnost: 19 750 kg
Ložná hmotnost: až 56 000 kg
Délka: 15,024 m

Nákladní vagon řady Smmp je plošinový vůz určený na přepravu dlouhých nákladů, objemných kusových zásilek, kolových a pásových vozidel.

Ahoj, takže po motorové lokomotivě je tady z nejnovějšího ABC i nákladní vagon Smmp.
Stavba pohodová, trochu napnutá jako luk mojí vinou, ještě je potřeba dodělat háčky a retuš doladit.
Před chvílí dokončeno, trochu něco nafoceno.

Po pravdě můj první vláček, a dal mi docela zabrat. Všechno se točí a otáčí jak má ale pro děti asi trošku záhul.
Jinak to vypadá, že dodělám celou sestavu i s cisternou a pokud se nenervnu, bude s toho i nějaké dioramko...

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Nákladní vagon Smmp/ABC - L. Šléška/1:87 - H0

Příspěvek od mahdy »

Moc pěkný modýlek, už se těším na dokončení a na to diorámko. Jen tak dál, vláčků není nikdy dost.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Nákladní vagon Smmp/ABC - L. Šléška/1:87 - H0

Příspěvek od Tomáš S. »

Taky mám tuhle soupravu v plánu a možná? někdy i to diorámko...uvidíme...zatím bude jen sledovat. ;)
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Nákladní vagon Smmp/ABC - L. Šléška/1:87 - H0

Příspěvek od Luisa »

Děkuji za odezvu. Už pracuju na mašině a těším se na příští ABC a cisternu.

Zatím mám v plánu umístit to na 2x rovnou kolej a mezi ně asi jednu R425ku nebo R484 (30) podle toho co se mi zítra podaří koupit. Kupuju to v modeláři v komisním prodeji. Dioramko bych chtěla mít podlouhlé, takovou nudli abych to mohla umístit do knihovny. Taky mám v plánu udělat to pokud možno realisticky, jelikož je doma spousta materiálu jak o kolejištích tak o samotném spodku a svršku (bylo to potřeba se to naučit na zkoušku) tak doufám že se to nějak vyvede. Nikdy jsem nic takového nedělala, zatím mám v úmyslu to asi vyřezat do polystyrenu a následně osadit vším možným. Ale až na to dojde čas tak se asi přesunu do sekce diorama.
fixativSVK
Příspěvky: 32
Registrován: sob 11.2.2012 12:48
Bydliště: Košice

Re: Nákladní vagon Smmp/ABC - L. Šléška/1:87 - H0

Příspěvek od fixativSVK »

ahoj ! zlepené je to pekne , no z toho prehnutia si nič nerob ja to mam tak isto na svojej mašine :mrgreen:
A na tu diorama sa teším :D
HAAL.70
Příspěvky: 71
Registrován: ned 5.2.2012 2:24
Bydliště: doma

Re: Nákladní vagon Smmp/ABC - L. Šléška/1:87 - H0

Příspěvek od HAAL.70 »

Vagon máš moc pěknej.Taky se na něj chystam.Ale zase vlastní výroba a funkční na HO.
Odpovědět

Zpět na „Železnice / Rail cars and engines“