Motorový vůz M 131 (Hurvínek) / Balu11 / 1:25

Modely soutěžní kategorie VDT

Moderátor: jozkin

-lukasx-
Příspěvky: 5
Registrován: ned 16.6.2013 20:49

Re: Motorový vůz M 131 (Hurvínek) / Balu11 / 1:25

Příspěvek od -lukasx- »

Ahoj,
možná trochu blbá a amatérská otázka ale jakým stylem či technikou vytváříš detaily například šroubové spoje ... jde mi o to jak nejlépe udělat matku popřípadě šroub s šestihranem vůbec se mi to nedaří a nevím jakou v tom najít fintu :) hodila by se nějaká rada zkušenějších.

Děkuji
Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 41
Registrován: úte 31.1.2012 9:08

Re: Motorový vůz M 131 (Hurvínek) / Balu11 / 1:25

Příspěvek od Charlie »

Škoda, že tohle vlákno taky umřelo. Po Štefínově bardotce která zřejmě v dohledné době nebude, tady byla šance na krásnej konečně taky českej model. Sledoval jsem to tady velmi pečlivě a už to vypadalo, že se stavba dokončí... Teď jestli se zadaří na slovenském fóru alespoň Albatrosy... to už se mi asi ale budou třást ruce a brejle budu muset vyměnit za dvakrát silnější. Já vím, že to není žádná legrace dát do kupy takový model, ale je to obrovská škoda pokud se to nedodělá... protože takhle dokonale to téměř nikdo neumí...
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorový vůz M 131 (Hurvínek) / Balu11 / 1:25

Příspěvek od štefíno »

Já si myslím, že neumřelo. Je fakt, že poslední příspěvek z roku 2014, ale Balu je znám tím, že v lepí spíše v zimě, kdy nejezdí na vodě :)

PS: Moje bardota taky není na věky věku zakopána 3 metry pod zem ;) Musel jsem si v zimě jít vše znovu proměřit a prostě ji dodělám ať se děje co se děje.
Odpovědět

Zpět na „Železnice / Rail cars and engines“