Doplňky HO / Štefíno / 1:87

Modely soutěžní kategorie VDT

Moderátor: jozkin

Odpovědět
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Doplňky HO / Štefíno / 1:87

Příspěvek od štefíno »

Zdravím ve spolek!
Ve volných chvílích tvořím různé blbůstky, a řek jsem si, že udělám i něco pro tuto velikost. Jako první doplňek jsem zvolil naše domovské semafory AŽD. Modely v tomto měřítku budou FREE narozdíl od případných bratříčků v měřítku 1/25. Semafory už prošly testem a vysledek je vcelku uspokojivý. Šmikajda je odlišná dle typu semaforu, celkem 4 šmikajdy rozdílné dle počtu světel. Taktéž si můžete vybrat, zdali si postavíte návěstidlo vjezdové, odjezdové, seřazovací popřípadě autoblok - taktéž si můžete zvolit výšku celého návěstidla. Až bude pořešený hosting souborů, tak sem dám linky ke stažení, zatím se musíte spokojit s náhledem na třísvětelné návestidlo ;)
Obrázek
Dušan
Příspěvky: 1
Registrován: ned 24.11.2013 18:30

Re: Doplňky HO / Já / 1:87

Příspěvek od Dušan »

Zdravím, nemohl by jste my zaslat na email kufr810@seznam.cz to návěstidlo AŽD? Děkuji, Dušan Pfohl
nokik
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25.7.2014 8:38

Re: Doplňky HO / Štefíno / 1:87

Příspěvek od nokik »

Ahoj, mám stejný problém jako Dušan. Nebylo by možné zaslat mi také návěstidlo(návěstidla) na email? e-mail: zeleznicemartinice@seznam.cz
Předem moc děkuji Jirka
mira2830
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21.9.2013 7:47

Re: Doplňky HO / Štefíno / 1:87

Příspěvek od mira2830 »

Ahoj, nemohl bych také poprosit o zaslání na mail mira2830@gmail.com nebo link, pokud už je návěstidlo někde ke stažení? Díky, Míra
Odpovědět

Zpět na „Železnice / Rail cars and engines“