24hodinovka 2020 - prezentace

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět
Guxx
Příspěvky: 35
Registrován: pát 20.1.2012 23:27

Re: 24hodinovka 2020 - prezentace

Příspěvek od Guxx »

Ahoj,
tak jsem to za 24 h taky nedal:-) chybí mi stříška před vchodem - a to je nejmíň 1 - 2 h:-( Na druhou stranu jsem se dobře vyspal a viděl včera Adélu;-)

byl to první model od tohoto autora a vcelku zajímavé pojetí některých konstrukčních částí a bohužel papír - ten je fajn pro detaily ale ne pro "obvodovou plasticitu" s výřezy velikosti celé stěny:-). Co mi vůbec nesedlo byla střecha a její spodní díl - dal jsem si ji 2x a stejně při pohledu zdola nic moc - ten oblouk střechy je prostě delší nez spodek:-(

Pokud bych něco uvítal, tak by to bylo nahrazení bílých míst pro přilepení dílů odstínem, který tam má ve finále být - retušovat bílou s černým obrysem pro přilepení není myslím nutné...

Jako první pokus o 24h mne to bavilo - škoda, že jsem o den retardovaný a tudíž jsem to jel "sám":-) Navíc po x hodinách v autě nebyl ani začátek nějak oslnivý.

Víc fotek dodám až to bude komplet.


Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Obrázek
Guxx
Příspěvky: 35
Registrován: pát 20.1.2012 23:27

Re: 24hodinovka 2020 - prezentace

Příspěvek od Guxx »

Takže taky hotovo:-)
Obrázek Obrázek Obrázek
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: 24hodinovka 2020 - prezentace

Příspěvek od JanO »

Také ještě doplním fotky za lepšího světla a po pondělních dokončovacích pracech:
Obrázek Obrázek

A nikdo tu asi nenapsal historické okénko - jedná se o pseudorománskou kapli, slavnostně vysvěcenou v červnu roku 1884.
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: 24hodinovka 2020 - prezentace

Příspěvek od Niraj »

Tak já hlásím taky hotovo, i když až takhle pozdě. Trošku jsem se tu od Vánoc pral s tou "chřipečkou", takže na lepení nebyla chuť (chuť mi teda chybí do teď :-)).
Ale nakonec přeci jen dokončeno. Holt jsem první začal a poslední skončil - to by chtělo extra cenu :-)
ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) Niraj dne pát 1.1.2021 20:51, celkem upraveno 2 x.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24hodinovka 2020 - prezentace

Příspěvek od pahejl69 »

Tak letos by si cenu zasloužili všichni.... Takže kdo stavěl ať až to okolnosti povolí se zastaví u mého stánku na prodej na nějaké soutěži a heslo bude 24hodinovka a já práci ocením...
Jinak Ahoj u dalšího ročníku a snad už v lepších časech....
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“