24- hodinovka 11. ročník

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od St. Louis »

Boj se střechou byl náročnější, než jsem čekal... Vůbec se mi nepovedla. (Ani ji moc nechci ukazovat. :-D )

2:30

Obrázek


michal86: Gratuluji k dokončení, máš to bezvadné. :-)
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od St. Louis »

Dokončena střecha na věži a střihnul jsem si i bezvýznamně křížek. :-) (Z drátku jsem si vyrobil hezčí na začátku týdne.)

Obrázek

A hotovo!!!

skoro 3:00 (21 hodin od zahájení stavby)

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Díky za tuhle vánoční akci, díky za společné lepení. Celý den jsem si náramně užil.

Už teď se těším na další ročník. :-)

Mějte se krásně. Dobrou. :-)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od Aki »

Ach jo :( tak jsem myslel, že to tentokrát dotáhnu i do konce, ale bohužel jsem to podělal těsně před cílem. Člověk se piplá s okýnkama (Ondra se určitě škodolibě uchechtával, jak jsme se s nima prali), všechno se mu daří a pak zaprasí střechu tak, že si radši koupím novej výtisk a dodělám to pozdějc, než abych jejím přilepením pokazil celý dílo. :/ Chvilková ztráta koncentrace a zmrším pomalu nejjednodušší díl celý vystřihovánky... Co se dá dělat, tak aspoň popřeju hodně štěstí ostatním.
TorquemadaT
Příspěvky: 8
Registrován: ned 8.9.2019 21:03

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od TorquemadaT »

Už to nedám, chybí mi druhá střecha a boční vstup ...... za rok budu třeba rychlejší :-)
Uživatelský avatar
poil532
Příspěvky: 62
Registrován: pon 2.1.2017 14:36

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od poil532 »

Zdravím.
Tak jsem se včera taky přidal, ale s ohledem na čas jsem vůbec nevěděl kam to dotáhnu. Navíc to není lepené z originálu, protože jsem chtěl měřítko 1:160. Takže nevím, jestli to patří sem.
Originál jsem trochu přeskládal a na kopii přidal dvě zmenšené free kapličky od "vTOM".

Obrázek
Začátek. Jedna z kapliček slepena předběžně jako tréning. Asi jsem se tím tak vysílil, že sil na dokončení kostela nezbylo. Zmenšenina o dost tmavší, než originál.

Obrázek
Pokrok v mezích času?! Zákonné to snad je určitě.

Obrázek
Takhle to vypadalo po cca 24 hodinách. Povedlo se mi kápnout lepidlo na střechu a všiml jsem si toho trochu pozdě. Chybí jedno okno ,čtyři podstřešní římsy a retuš.

Obrázek
Tohle jsem chtěl udělat sakra mnohem lépe, ale dopadlo to takhle. :-(
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od JakubSDK »

Gratuluji všem, co zdárně dokončili ;) já jsem to nezvládl.. měl jsem filmový věčer s mou milovanou polovičkou a 100% zápal scházel :oops: nevadí stačilo se zůčastnit 8-)
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od pahejl69 »

Tak letost vás moc nebylo ale bojovali jste statečně, každý kdo se účastnil mne může navštívit na mém prodejním stánku na jakékoliv soutěži- výstavě. Heslo bude dvacetičtyřhodinovka ;) odměním ho modely dle vlastního výběru.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od Aki »

Děkujemež převelice, ó nejvyšší. :) Tož já si zamlouvám jeden náhradní Újezdec. :) Až na tu pitomou střechu se mi to, myslím, docela i povedlo. Vytunil jsem i vnitřek vstupní části, aby nebyly (byť minimálně) vidět chlopně - stačilo zesílit zeď... Křížek bude časem leptanej podle originálu. Kdyby ho chtěl někdo taky, hlaste se u mě. :) Fotky dodám, až bude fertig...
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od St. Louis »

Jéé. To je milé překvapení. Děkuji. Budu se na Vás v Ostravě těšit. :-)
Uživatelský avatar
lmar2201
Příspěvky: 80
Registrován: sob 7.4.2012 10:29
Bydliště: Plzeň

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od lmar2201 »

Já se tentokrát nepřidal ne že bych nechtěl, ale ležel jsem v horečkách. 24hodinovku jsem plánoval tak, že jsme kvůli tomu posunuli dovolenou, no a mně pak odsunuly bacily.
Vám kteří jste dobojovali v čase gratuluju, všichni to mate nádherný, těm co nestihli přeju, ať v klidu dokončí později.
No, a těším se na příště !
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka 11. ročník

Příspěvek od Aki »

Tak dobojováno :) O pár minutek jsem to sice přetáhnul, ale nakonec zdárně dojel do cíle :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“