24- hodinovka prezentace.

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od Aki »

Jakub: Ten terén sice vůbec neodpovídá skutečnosti, ale je moc hezkej :)
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od JakubSDK »

To je také autorův záměr, neměl jsem v plánu dělat terén dle realného umístění, pouze kostelík obohatit o nějakou tu zeleň ;) ale děkuji ;)
martyn
Příspěvky: 110
Registrován: ned 12.8.2018 19:52

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od martyn »

Aki píše:Jakub: Ten terén sice vůbec neodpovídá skutečnosti, ale je moc hezkej :)
Moje slova. Krásně dotažený model tou krajinkou, i když cestičku máš přesně na druhý straně.
Ale je radost pohledět na model, který není jen kusem slepeného papíru a v tom si mistr.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od yvan »

Tak pánové, musím říct, po debatě s Ondrou, že opravdu vyhodnocování je rok od roku složitější. Všem zúčastněným patří v první řadě gratulace za velikou vnitřní sílu a odhodlání a ještě větší gratulace všem, kteří dokončili v termínu. Veliká poklona.

Jako i předchozí rok si nejlepší z kombinace kvalita/rychlost/prezentace zaslouží libovolný model z Ondrovy produkce, přičemž vzájemná dohoda proběhne po soukromých zprávách. Takže

FreeVoj, JakubSDK a St. Louis,

šup šup napsat Ondrovi. Řazeno abecedně, ovšem jinak už je výše zmíněná kombinace u mnohých na takové úrovni, že vybrat jediného je opravdu složité, takže na co si to budeme komplikovat ;) Konečně je to jubileum, tak jaképak copak.

Snad jste si to tedy letos všichni užili a když se podaří, užijete zase za rok.


Poznámka pod čarou ke speciálním úkolům KMK. Po Luise ani stopy, takže ponecháme neutrální stanovisko. Osobně se ohodnotím taktéž neutrálně, protože jsem sice nezaspal, ale technický problém jsem předem předpokládal, takže jsem ho vyřešil večer. Dvojpředseda dostal na srazu interní důtku, takže dál to nebudeme rozmazávat. No a hvězdou klubu je Aki, který splnil plán na 120% a proto nevyhrává žádnou nedůstojnou cenu, jako pohár, medaili, nebo čokoládu, ale natolik nadchl, že vyhrává milou povinnost v příštím čtvrtletí konečně dolepit ten hrad. Třikrát hurá 8-)
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od St. Louis »

Wau... Vidět své jméno vedle těchto mistrů - ÚŽASNÉ, cením si toho. :-) Děkuji moc. (Ondrovi napíšu.)

Ještě jednou gratuluji všem účastníkům. A pořadatelům děkuji za tuto krásnou vánoční lepící akci. ;-)
Snad se podaří užít si tuto jednodenní jízdu i v příštím roce. :-) Díky ahoj.
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od FreeVoj »

Musím řict, že jsem to nečekal, protože jsem mou účast nebral letos jako závod (no možná i proto) ... každopádně o to víc si toho vážím...
Ještě jednou moc děkuji, mě tenhle každoroční maraton hrozně baví.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od JakubSDK »

Jůůůůů, super, moc moc děkuji :D :D

Velice si toho vážím a také gratuluji všem zůčastněným a kolegům umístěným ;) Děkuji i Ondrovi a určitě se ozvu..

Zatím ahoj a příští rok zas a znovu 8-)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od Aki »

Hurřá, hurá, hurá, je ze mě hvezda :D Náhodou, dneska už to snad i dolepím :D
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od kaktusak »

Aki budeme rádi když do dolepíš příští rok , dnes to být nemusí :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od Aki »

Nene, to dám, už mi zbejvá jenom zkompletovat sanktusník, přilepit 1 přístavek, stříšku nad vchodem a vikýře a můžu se jít ožrat :D
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od kaktusak »

Dobře ještě jednou . Aki Ivan myslel ten HRAD co máš doma na betatest od Ondry .
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od Aki »

Já vím, no... To byl můj letošní první závazek, že ten hrad konečně dodělám. :) Ty 24-hodinovky asi nebudou nic pro mě, crcal jsem se s tím kostelíčkem po večerech skoro tejden... :/ Ale už jsem taky dojel do cíle, heč. :) Teda ještě tomu chybí křížek a podložka, ale to doladím časem, pokusím se nějak napodobit ten, co je na kostele ve skutečnosti a to mi chvíli zabere... Tož tady je můj výsledek:

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
poil532
Příspěvky: 62
Registrován: pon 2.1.2017 14:36

Re: 24- hodinovka prezentace.

Příspěvek od poil532 »

Tak asi rychlost není zrovna Akiho silná stránka, ale provedení a to hlavně sanktusníku je excelentní. U nikoho jiného jsem to takhle pěkně slepené neviděl. Ostatní detaily vypadají také velice dobře. Sám jsem se o to pokusil, a dopadlo to nic moc. Teď by někdo mohl udělat i plastickou (vroubkovanou) stěchu z prejzů. :-)
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“