24 hodinovka - 9. ročník - výběr, prezentace, hodnocení

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: 24 hodinovka - 9. ročník - výběr termínu

Příspěvek od Casso »

Tyjo, v 6 ráno bych si dovedl akorát přestřihat prsty. Gratuluji, těm, kteří to dovedli do zdárného konce (nebo k tomu alepoň měli našlápnuto). Na mě Klimkovice teprve čekají.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: 24 hodinovka - 9. ročník - výběr, prezentace, hodnocení

Příspěvek od yvan »

Akce se zdárně vydařila, účastníků bylo opět dost a dost. Snad jste si to užili, ať už jako lepící, nebo jako čumící. I letos se přidalo pár nováčků, tak snad Vás nová zkušenost neodradila a vyzkoušeli jste si něco ne až tak úplně klasického.

Tentokrát máme všechno v jednom tématu a začátek byl trochu později. Zpětně se omlouvám. To je moje chyba. Měl jsem sice vše podstatné připraveno, ale připojení mimo bydliště bylo natolik proti mě, že jsem to nejenom nezvládl, ale ještě jsem to zjistil až později. Naštěstí klapl záložní plán se startem od Ondry, tak snad Vám zpoždění neubralo na elánu a příliš Vás nezmátlo.

Model se ukázal naštěstí v daném čase slepitelným, vzhledem k tomu, že nedokončili snad jen dva účastníci. Ke kontextu let předchozích musíme před nastoupenou jednotkou vyzdvihnout výkon našeho předsedy KMK Kyjov, známeho zde pod nickem "kaktusák", jehož kotel už snad konečně bude nějaký čas zase hlavně na dřevo.

Rychlost, jak víte, není to podstatné. Lepič, kterého jsme se rozhodli s Ondrou ocenit, lepil (pokud jsem něco nepřehlédl) nějakých 20 hodin. Kvalita neutrpěla a to ani na modelu, ani na fotkách. Myslím že JakubSDK získá nějaký malý bonus naprosto po zásluze.

Pokud můžete, přineste své výtvory do Brna a pokud ne, uvidíme se tu zase za rok při jubilejním desátém ročníku. Tak nezapomeňte trénovat ;)
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: 24 hodinovka - 9. ročník - výběr, prezentace, hodnocení

Příspěvek od Lukáš »

Od počátku jsem vaše snažení po očku sledoval. Takže obdiv všem zúčastněným a upřímná gratulace pro Jakuba.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: 24 hodinovka - 9. ročník - výběr, prezentace, hodnocení

Příspěvek od IceZero »

tak Jakubovi patří i moje gratulace...
palec vzhůru patří všem co dokončili v rámci časového limitu - snad se příště zapojíme znovu
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24 hodinovka - 9. ročník - výběr, prezentace, hodnocení

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj přátelé,

velice Vám děkuji a moc si toho vážím ;) Tyto akce mám rád a opravdu jsem si to plnými doušky užíval a už teď se těším na další. Má gratulace patří všem zůčastněným, myslím, že jsme si všichni parádně zapatlali :lol:

Ať se Vám všem daří a ještě jednou děkuji Jakub.
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“