24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od JakubSDK »

Hezký den přátelé,

dnes jsem ještě pořídil nějaké fotečky venku, jen to počasí mohlo být slunečnější ;) Základní plocha pro přilepení tam není záměrně, jelikož mám v plánu zhotovit terének..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jakub.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od yvan »

Tak o lepší závěrečnou prezentaci zdá se není zájem, tak to uzavřeme. Je to škoda, protože na některých i závěrečných fotkách toho skutečně moc vidět není.

Z hodnocení viditelných výsledků a s přihlédnutím k pravidelnosti prezentace musíme s Ondrou vyzdvihnout kvality uživatele lukše, který si dal sice v porovnání s jinými na čas, ale výsledek je parádní.

Vítězi jsou každopádně všichni, kterým se podařilo dojet do konce. Tedy jmenovitě podle startu FreeVoj, St.Louis, zapty, daliborlipoun, katondre, JakubSDK, Vojta Č., lukše, Evadra a Toptop. Tito jmenovaní si mohou z níže uvedeného seznamu modelů Ondry Hejla vybrat klidně všechny modely, které jim chybí v archivu, poslat seznam Ondrovi na email (ondrahejl@seznam.cz) a domluvit si předání modelů. Pokud se nezvládnete zjevit někde na soutěži, pošlete rovnou adresu.

"Klidně všechny" zaslouží trochu rozvést. Níže uvedený seznam je kompletním seznamem Ondrových modelů. Ty světle oranžové jsou vyprodané a nedostupné. Ty vám Ondra nepošle ani kdyby chtěl, protože je nemá. Jsou tam jenom proto, abyste si v tom kdyžtak mohli udělat pořádek ;-) Vybírejte tedy z těch nepodbarvených, kterých si můžete navybírat kolik budete chtít. Náhled je klikací.

Obrázek

Ještě jednou gratulujeme a budeme se těšit snad příští svátky u dalšího ročníku.
lukše
Příspěvky: 102
Registrován: stř 17.10.2012 15:05
Bydliště: Hulín

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od lukše »

Nejsem sice moc velký psavec, ale i tak děkuji za slova chvály k mému modelu, vážím si toho. Také musím poděkovat za organizaci této pěkné a tradiční akce, která se mi velmi líbí a nakonec ještě gratuluji všem úspěšným stavitelům.
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od St. Louis »

Gratulace staviteli lukše-ovi k nejlépe zvládnuté 24-hodinovce.
Super výkon všech účastníků. Kaple v Penvins ve vašem podání je nádherné. (Musím na sobě ještě hóóódně zapracovat. :-) )

Z ceny pro všechny dokončivší jsem skutečně dojatý. A mnohokráte děkuji. :-)

A ještě jednou díky, za tuto krásnou tradici, kterou jsem si mohl letos s vámi užít. ;-)
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od katondre »

juuuuu tak to me velmi prekvapilo. jsem si rikala, ze jako ta brambora nemam narok, ac me pochvala a dokonceni srdecne tesi. mrknu na seznam a Ondrovi rada napisu :-)
vsem ucastnikum zajezdu dekuji a tesim se na pristi zajezd :-)
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od pahejl69 »

Jen mu napiš :lol: první dva balíky jsou už na cestě ;)
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“