24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od Vojta Č. »

No tak hotovo a ještě nejsou ani tři ráno, to docela šlo podle očekávání :)
Tak děkuji Ondrovi za fajn model zajímavé stavbičky, nebude se mi zdát o obloučkovém vlysu, ale o cihličkách, a jinak to sedlo krásně.
Timelapse sesypu nějak, až budu mít náladu se v tom hrabat.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

A HOTOVO:
Bojové fotky:

Obrázek Obrázek

A moje oblíbené kravení s vnucenou perspektivou, na víc už takhle z večera nemám. Takže real deal podle Google Streetview:
Obrázek

A takhle hezky tam pasuje modýlek:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od St. Louis »

Hlásím: "Dokončeno."
2:19 --- Celkový čas 19:49.
Obrázek

Moje první 24-hodinovka je za mnou. :-D
Model teda vypadá... jako po 24-hodinovce :-)
Chtěl jsem si tento den užít. Těšil jsem se na něj. A myslím, že se mi to povedlo. Sám jsem si nevěřil, že to stihnu. Trošku krize byla kolem osmé večerní, ale večeře mi dodala nový elán. :-) A dál jsem si vychutnával stavbu.

Díky za tuto událost.
Gratulace všem k dokončeným kouskům.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
daliborlipoun
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 8.12.2016 9:01

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od daliborlipoun »

Uf, hotovo...
Začátek 7:43, konec 3:15 s nespočtem rodinných přestávek... Díky za výzvu a příležitost se přemoci k nějaké aktivitě:).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
lukše
Příspěvky: 102
Registrován: stř 17.10.2012 15:05
Bydliště: Hulín

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od lukše »

vidím že už jsem snad jedinej kdo ještě pracuje,holt jsem asi největší šnekolepič :), nějak mi to vůbec nejde :(

Obrázek
Uživatelský avatar
lmar2201
Příspěvky: 80
Registrován: sob 7.4.2012 10:29
Bydliště: Plzeň

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od lmar2201 »

5:00
Postavena hlavní loď a dvě a půl bočních přístaveb.
Obrázek

Věrný své tradici ani letos model nedokončím. Stavba je to pěkná, ale moje tempo a dnešní plánovaný program mi nedovolí to dotáhnout. I když bych to asi to těch 9:30 dokončil.
lukše
Příspěvky: 102
Registrován: stř 17.10.2012 15:05
Bydliště: Hulín

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od lukše »

už chybí jenom střecha, teď už to musím dodělat ikdyž už z toho začímám šílet :D

Obrázek
lukše
Příspěvky: 102
Registrován: stř 17.10.2012 15:05
Bydliště: Hulín

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od lukše »

Konečně mám dobojováno, ale teda bylo to něco, ke konci už jsem to tak odflákl, protože líp už jsem to nedokázal. Model vypadal docela jednoduše, ale ve skutečnosti byl o dost složitější. S výsledkem sice nejsem spokojený, ale model je zpracovaný moc hezky.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od Vojta Č. »

Dobré poledne všem. Jak to dopadlo? Docela dobře :)

Obrázek

A slíbená stavba komplet:
https://youtu.be/fmqSVtJAI-4" onclick="window.open(this.href);return false;
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od pahejl69 »

Tak koukám máme krásný přehled díky Vojto ;) ještě tedy počkáme na ty dva lepiče zda to dodělají. Model jsem záměrně vybral takový aby to nebyl stres a dal se stihnout slepit včetně nenadálých vánočních návštěv ;) Dohodneme se v klidu s Yvanem a nějaká forma odměny vč. ceny pro třetí nejrychlejší modelářku :lol: :lol: :lol: vám přistane na stole ;)
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od FreeVoj »

Ještě bych rád doplnil dvě fotky. Včera už jsem neměl sílu.

Na lepení jsem ještě ke kapli doplnil kapličku se zvonicí Louka okr. Hodonín z první sady pohlednic.
Obrázek

... a také jsem vedle sebe postavil modely z posledních tří 24-hodinovek, pro zajímavost
Obrázek

A teprve teď z fotek koukám, že mám už na zvonici ohnutý křížek... transport modelům nesvědčí :-/
myslivecJJ
Příspěvky: 27
Registrován: pon 23.12.2013 18:55

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od myslivecJJ »

pahejl69 píše:Tak koukám máme krásný přehled díky Vojto ;) ještě tedy počkáme na ty dva lepiče zda to dodělají. Model jsem záměrně vybral takový aby to nebyl stres a dal se stihnout slepit včetně nenadálých vánočních návštěv ;) Dohodneme se v klidu s Yvanem a nějaká forma odměny vč. ceny pro třetí nejrychlejší modelářku :lol: :lol: :lol: vám přistane na stole ;)
Pokud to doděláme... Model pěkný, ale jak člověk spěchá, dělá chyby :oops: No každopádně už mám první přístavek. Zvonička mi dala zabrat...a je to tam i trochu vidět :roll: Každopádně zde jsou fotky:
Obrázek Obrázek
Na shledanou u dalšího pokračování
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od Aki »

já nakonec našel pár čepelek s ne zcela ideálním hrotem, který navíc patřej do úplně jinýho skalpelu, takže mi to v tom mým pořádně nedrželo. pokusil jsem se ještě zabojovat, ale po pár hodinách jsem to vzdal... než abych to zprznil, počkám si, až budu mít kloudný čepelky :) každopádně gratulace všem, kdo to dokončili, to ostění u přístaveb je slušnej vopruz :D
Toptop
Příspěvky: 379
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od Toptop »

Dokonce necelé tři hodiny a já dělám na třetím přístavku. Nestíhám, ale budu bojovat až do konce. Holt jsem šnek...

Obrázek
Toptop
Příspěvky: 379
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od Toptop »

HOTOVO!

Sice pár minut po limitu, ale domeček stojí. Díky, bylo to pěkné a dost mě to bavilo, hlavně ten adrenalinový závěr :)

Obrázek
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: 24 hodinovka - 8. ročník - prezentace

Příspěvek od yvan »

Pár minut není problém ;-)

Pokud jsem se dobře díval, tak už i poslední začínající mají po limitu, takže akce je zdárně skončena. Zdá se že volba modelu se celkem pozitivně podepsala na úmrtnosti. Dva nestíhači, jeden lámač a jeden topič není vůbec špatná bilance.

Vám ostatním dokončivším patří velká gratulace. Ať to bylo na sedum nebo dvacet hodin, je to úspěch. Snad Vás to tedy i letos bavilo a odreagovalo.

Necháme tedy ještě celý den prostoru pro případné reprezentativní fotky (tedy zblízka, bez mlhy a ideálně i na světle) a uzavřeme i hodnocení.
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“