24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od JesterZeleny »

5:30 - 13 hodin - furt do konce daleko. Do 6:00 nestíhám :/

Obrázek
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od JesterZeleny »

6:30 - 14 hodin - pilíře konečně na místě. Jdu na střechu.

Obrázek
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od Aki »

urrrráááá, náši pabědíli :D čistej čas 21:05, mám toho plný kecky :) nedopadlo to úplně podle mých představ, ale koukatelný to je. terén a křížek tam prdnu časem, dneska už jsem grogy :)

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od JesterZeleny »

8:20 - hotovo po cca 16 hodinách. Na galerii a kříž prdim. Už nikdy :)

Obrázek

Tak jo, galerie. Model jsem bohužel děsně vodfláknul, už mě to ke konci nebavilo a už jsem to chtěl mít za sebou. Navíc domečky nejsou moje parketa.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

Nejhorší byly pilíře kolem lodi. Navíc jsem tam někde děsně dokonil střechu. Vznikla mi tam díra, kterou jsem vylepil páskem. Ale jak jsem psal, všechno na tuty ruce :mrgreen:

Tak nakonec mimo soutěž jsem ještě zlehka přejel retuš a dodělal křížek. Tak teď už spokojeně může do vitríny... :P

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) JesterZeleny dne úte 29.12.2015 13:18, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

přináším finální fotečky kostelíku i s křížkem ;)

Finální stav:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hezký den všem Jakub.
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od katondre »

Rekla bych, ze se vam to kluci povedlo :-) a ucast si myslim, je taky pekna. Dela nekdo statistiku kolik lidi se ucastni kazdy rok?
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od pahejl69 »

Katondre neboj nakonec to "zesumírujem" vše se dozvíš :lol:
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od Vojta Č. »

Statistika téměř finální, na speciální přání katondre. Stav právě teď po proklikání vlákna. Sečtěte a odečtěte si to jak chcete ;)

kdo start konec pozn.
Jirka Z. 06:14 22:55
Zapty 06:41 17:25
Dalibor Zálešák 07:34 01:43
JesterZeleny 08:30 08:20 nemá křížek :)
FreeVoj 08:20 03:37
danhok 06:13
katondre 09:04 23:13
JakubSDK 09:12 04:36
kaktusak 09:30 16:44 DNF
lukše 09:25 04:43 nemá křížek ;)
Zrno.Zaba 09:18 03:05
Vojta Č. 09:42 04:02
lmar2201 10:30
Aki 11:00 08:09
Minor 10:35
AmatER 19:28
group b 19:56
Luisa 20:40
Solidní účast, jako vždycky. Nováčci cestou odpadli, ale aspoň si nastříleli pět vstupních příspěvků, to se cení víc než když je sbíraj stylem "Tyjo, to je hezký". Ještě se někam zaběhl Minor, a AmatER, group b a Luisa mají ještě nějaké dvě až tři hodinky na dokončení.

edit: Srovnané je to tady:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od katondre »

Reklamace, ja taky nemam krizek :-D se prasknu. Ale jsi hodnej, zes to prehlednul ;-)
Uživatelský avatar
Dalibor Zálešák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 2.7.2012 12:22
Bydliště: Zlaté Hory

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od Dalibor Zálešák »

Přikládám pár lepších fotek

Bohužel včerejší návrat domů neproběhl úplně podle plánů, likvidovali jsme doma nějaké živelné pohromy, které na nás čekali atd. Na nový křížek místo toho provizorně vyrobeného nebyl opravdu čas. A dnes už zase zařezávám. Takže dnes model bez připevněného křížku, ale určitě se ho Kojetice dočkají. Bohužel je vidět, že jsem neuhlídal nalepení úplně posledního vikýře, který trochu utekl z osy. Už to bylo ve stavu těžké slepoty a euforie nad blížící se cestou do postele ;) . Pokusím se ho opravit, jestli půjde nějak šetrně odstranit ze střechy.
Jinak musím říct, že po dolepení jsem si říkal, že letos to bylo naposled, ale... Teď už to vidím samozřejmě jinak. Takže už se těším zase za rok!

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Editace:
Ještě jsem dnes večer něco nafotil a povedlo se mi opravit ten vikýř.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Dalibor Zálešák dne pon 28.12.2015 21:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od AmatER »

AmatER po příchodu ze 790/1 (=AE) vytuhnul na gauči, takže to dojedu dneska odpoledne mimo hru a v klídku...
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od pahejl69 »

Ahoj modelářští kamarádi.
Nejsem moc velký psavec a tak tímto děkuji Vojtovy že už dříve udělal za nás shrnutí účasti a časů modelářské 24 hodinovky.
Po té co jsme doslavili a odpočali si ;) jsme došli k názoru že poměr kvalita práce, prezentace a čas vyzněla nejlépe pro "Zaptyho" a tak ho vyhlašujeme jako vítěze letošní 24 hodinovky. Tudíž nejen pochvala, gratulace ale i odměna je na místě a nechť se se mnou spojí e-mail, FB nebo tel. a dohodneme se čím ho obdařím.
Všem účastníkům děkuji a těším se že se setkáme u dalších modelů ahoj Ondra Hejl.
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od katondre »

Krasna prace, opravdu. I vojta to mel krasny, aki tj jasny a spousta dalsich. Ale po luise se nejak zaprasilo, kde mame modelarku? No a jinak se tesim na vas v brne. Radi bychom si tam udelali prvne vylet, tak snad bude vhodna konstalace a vesmir nebude proti nasim planum :-D preji krasny pracovni tyden vsem. Ja makam uz davno teda, takze jsem nejake velke volno nepocitila.
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: 24 hodinovka - 7. ročník - prezentace

Příspěvek od zapty »

Aha nestečim valit oči velice děkuji. Nejdřív bych chtěl poděkovat Jirkovi Z. (týmovému kolegovi), že mně ráno nakopl k tak dobře a rychle odvedené práci a i přes časté zprávy vojty (Freevoje) abych zpomalil jsem na jeho rady nedal a co nejdříve to dokopal do konce. Zvláštní poděkovaní patří tobě Ondro, že tuto soutěž pro nás každým rokem pořádáš a děkuji za tvá blahá slova k mému výkonu. Dále bych chtěl poblahopřát všem co se dostali přes cílovou čáru a model zdárně dokončili.
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“