24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět

Termín a výběr stavby

Anketa končí za pon 17.11.2014 21:18

26.12. - 27.12.
3
5%
27.12. - 28.12.
11
19%
Kostel Křečhoř
8
14%
Kostel Častohostice
1
2%
Kostel Budeč
7
12%
Kostel Řesanice
14
25%
Kostel Škvrňov
4
7%
Michnův letohrádek
2
4%
Letohrádek Vojtěška
7
12%
 
Celkem hlasů: 57

yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od yvan »

Jako už drahně let zpátky, i letos se nám blíží svátky klidu, míru, dobré pohody, slev, stresu, kýče a modrých ledek na okapech rodinných domů pro pohodlí každého řidiče. Tady mezi námi to už po šestý rok znamená příchozí termín "čtyřiadvacetihodinovky", což je potřeba trochu promyslet. Jako vždy, tedy v dostatečném předstihu před akcí v Neratovicích, můžete vy, kteří se chcete zúčastnit (to je velmi důležité), vybírat jak termín akce, tak model, který se pokusíte v daném termínu do 86 400 sekund slepit.

Pokud jde o termín, situace se má tak. Letos je to velká věc, 24. 12. (tedy Štědrý den) bude ve středu. Jak tušíte, ten týden bude Po, Út, Sv, Sv, Sv, So, Ne, což dává nebývalé možnosti. V kontextu věcí (24H F1, návštěvy rodičů, babiček, pratchýní, atp.) navrhujeme termíny startu dva:

:arrow: 26. 12. 2014 - 6:00 (konec do 27. 12. 2014 - 6:00)
:arrow: 27. 12. 2014 - 6:00 (konec do 28. 12. 2014 - 6:00)

Čas startu je pouze oficiální start tady na fóru. Pokud někdo bude mít dobrý důvod (zabila by mě žena, vzbudil bych papouška a zabil by mě soused, nechce se mi vstávat atp.), může začít později a později skončit. Podmínkou je začít ve zvolený den (tedy nejpozději 23:59 26. 12., respektive 23:59 27. 12.).


Pokud jde o model, předvýběr je následující.

:arrow: Křečhoř - ten jednodušší
:arrow: Častohostice - ten největší
:arrow: Budeč - ten kulatější

Obrázek

:arrow: Řesanice - střední cesta
:arrow: Škvrňov - výživná věž

Obrázek

:arrow: Michnův letohrádek - skalpelový trénink

Obrázek

:arrow: Letohrádek Vojtěška - pro fajnšmekry

Obrázek


Hlasování se tu objeví brzy. Zatím si to dobře promyslete, budete totiž mít jenom jeden hlas. Pokud vám vyhovují oba termíny, nehlasujte. Pokud vám vyhovují všechny modely, nehlasujte. Pokud se akce plánovaně nezúčastníte, hádejte co.

Obě hlasování skončí 17. listopadu. Po tomto termínu budete mít dost času zakoupit model v Neratovicích či v oblíbeném eshopu. A taky přesunout si návštěvy, samozřejmě. S čím se bude fotit, se dozvíte opět "až ráno". První fotka bude s obálkou, nerozstříhanými listy modelu a, pokud najdete, hodiny neuškodí.

Poznámka pod čarou (která chybí). Vítězem akce je každý, kdo to zvládne v limitu. Symbolické ocenění a lehké vyzdvihnutí obdrží ten "nejlépe stihnutý", ne ten "nejrychlej splácaný". Kvalita má prioritu, tak nespěchejte. Je to vaše zkouška vašich schopností.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od yvan »

Hlasování je spuštěno. Funguje to takhle. Každý hlasující má dva hlasy a několik variant.

:arrow: Můžete jedním hlasem zvolit preferovaný termín a druhým preferovanou stavbu.
:arrow: Pokud vám nezáleží na termínu, můžete oběma hlasy hlasovat pro dvě preferované stavby.
:arrow: Můžete klidně jeden hlas nepoužít a hlasovat jen pro termín nebo jen pro jednu stavbu.

:arrow: V neposlední řadě samozřejmě můžete hlasovat pro oba termíny, ale asi každého napadne, k čemu to bude dobré.

Hlasování končí 17. listopadu. Nemůžete hlasovat dvakrát pro stejnou možnost. Svoje hlasy nemůžete v průběhu hlasování změnit.

Tak směle do toho.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od yvan »

Hlasování ukončeno, výsledky jsou tedy následující.

Termín akce je letos 27. 12. 2014. Oficiální start na fóru tedy ten den v 6:00, jinak můžete začít kdykoliv později až do 23:59 téhož dne.

Mezi modely letos vyhrál kostel v Řesanicích, ze sešitu Kostely II. Kdo tedy lepil předloni Kasejovice, už ho nejspíš má, jinak bude samozřejmě dostupný na akci v Neratovicích u stánku Ondry Hejla.

Obrázek

Jako každý rok budou spuštěny tady v sekci dva thready. Jeden určený čistě pro prezentaci fotek s časovou značkou a poznávacím znamením pro prezentaci aktivních účastníků, druhý pak pro volnou diskuzi a debatu i těch pasivních.

Psychicky se připravte, potrénujte, zrevidujte nářadí a nakupte zásoby.
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od Tomáš B. »

Budu z povzdální sledovat ze zasněžených alpských kopců.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od pahejl69 »

Za mne, budu sledovat a vybraný modelář se pak zastaví na nějaké akci u mého stánku kde si doplní modely které doma nemá ;)
Tak pevnou ruku přeju, kostel je z těch které mne hodně bavil :)
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj, letos bych se chtel urcite zucastnit ;) loni jsem byl jen na cumende a rikal si, ze priste to zkusim taky. Tenhle kostelik je vskutku povedeny a uz ted se tesim jak se bude stavet. Takze 27. v ranich hodinach s ostrymi nuzkami a butilkou herkulesu ahoj :lol:
At se vam dari Jakub. 8-)
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od Vojta Č. »

Tak jestli najdu ten sešit, tak se mnou počítejte ;)
Někde ho mám, ale musím spáchat nějakou Hejlo-inventuru :D
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od kaktusak »

Pokud se nic zásadního nestane ,tak se taky připojím .
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od JakubSDK »

Tak šmikajda uz je doma ;) Díky Ondro za skvělou praci už se nemužu dočkat až do ní říznu muhehehe :lol:

Jakub.
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od katondre »

nejak jsem to tu propásla, ale doufám, že se přidám a nějak to zvládnu. budu totiž v práci, takže musím vstát brzy a začít, odejít do práce a zase pozdě večer pokračovat. nevím, zda to dám, ale aspon mám možnost lepit :-) první místo neobsadím, ale zúčastnit bych se chtěla :-)
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: 24 hodinovka - 6. ročník - výběr termínu a modelu

Příspěvek od Vojta Č. »

Já jenom nevím, odkdy je tenhle happening závod o první místo... :shock: :roll:
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“