24hodinovka - 4. ročník

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět

Který model chcete lepit na 24hodinovce?

Anketa končí za pát 16.11.2012 20:05

Chrám Setkání Páně se Simeonem - Kožany
3
6%
Kostel sv. Petra a Pavla - Poříčí nad Sázavou
4
9%
Kostel sv. Jana Křtitele - Nudvojovice
4
9%
Kostel Božího Těla - Křečhoř
2
4%
Rotunda sv. Petra a Pavla - Budeč
2
4%
Kostel sv. Ondřeje - Bezděkov
2
4%
Kostel sv. Havla - Skvrňov
2
4%
Kostel Všech Svatých - Řesanice
1
2%
Kostel sv. Jakuba - Kasejovice
15
32%
Viniční usedlost Sklenářka
12
26%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Aki »

teď koukám pořádně na termín... hele, není trochu blbý to dát na den, po kterým půjde spousta lidí do práce??? jakože bych ve středu v 7 ráno začal, skončil v 7 ráno ve čtvrtek a rovnou šel do práce? mno nevím...
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Tomáš B. »

Dobře budeme se bavit o termínu. Vyjádřete se sem vy, kteří se opravdu chcete paralelní 24hodinovky zúčastnit, aby výběr termínu nebyl ovlivněn někým, kdo ví, že se nebude účastnit a pak to třeba více lidem nevyhovalo.

Dávám na výběr následující návrhy:
:arrow: Úterý 25.12.2012
:arrow: Středa 26.12.2012
:arrow: Sobota 29.12.2012
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Aki »

mně je jedno, jestli úterý, nebo sobota, tomu se přizpůsobím. ve středu bych musel začínat asi hned po půlnoci, abych byl ve čtvrtek v práci použitelnej, což mi přijde trochu nešikovný
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od kaktusak »

Jelikož jsem s Akim vyhandloval v Nerátkách kasejovice tak se letošní 24hodinovky zůčastním . Termín navrhuji 25 a nebo 26 hlavně ne sobotu . Aki neboj ty Kasejovice máš do 8 do večera hotový .
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od pahejl69 »

Aki to jsou ti študáci ;) ti maj volno pořád :D
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Tomáš B. »

Študáci jsou zvyklí, když je čas tlačí dělat nonstop do sedmi rána a jít rovnou do školy ;)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Aki »

Tomáš B.: jenže študáci můžou potom ten čas ve škole vesele prochrápat, což by mi asi neprošlo :) nehledě na to, že mladej organismus, zvyklej na pravidelný pařby, je poněkud odolnější, než ten, kterej se pomalu, ale jistě blíží ke čtyřicítce :) taky mi bylo tolik, co tobě, takže vím, o čem mluvím :)

kaktusak: eh, já nejsem právě vůbec žádnej rychlolepič, nejsem si ani trochu jistej, jestli mi těch 24 hodin bude stačit. je to samý vokno a ostění, proto jsem taky původně hlasoval pro úplně jinej kostelík. bohužel jako jedinej :D
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Niraj »

A to je právě to, proč jsem říkal, že se má hned na začátku stanovit termín, ten dát dostatečně dopředu vědet a je to. Víc už nediskutovat, neměnit. Ostatní už je jen a jen na prioritách účastníků, na jejich možnostech. Nikdy stejně nebudou moci všichni. A takhle je to i u jiných akcí - taky nikdo nedebatuje, jestli ta či ona akce/výstava/soutež se hodí všem. Stanvoí se termín a přijďte ... nebo zůstaňte doma.

Teď, když už všichni víceméně počítali s termínem 26/12, tak se to teď bude narychlo měnit? Říkalo se, že hlasovat o tom, co se bude lepit, by měl jen ten, kdo se chce zúčastnit. Kupa lidí teda hlasovalo s tím, že počítali s termínem 26/12. Když se termín změní, nebudou se třeba moc zúčastnit.
Sorry, jen můj názor, jsem tu poměrně novej, tak nemám právo to tu nějak ovlivňovat. Přizpůsobím se.

Příště by bylo možná vhodný nejdřív hlasovat o termínech, až padne termín, tak o modelu.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Aki »

chápu, že termín tu už nějakou chvíli visel, ale fakt mě nenapadlo, že by se mělo jednat o den, po kterým se jde normálně do práce. chápu, že študáci tenhle problém řešit nemusej, ale bohužel je tu i pár starších jedinců :) jakejkoliv volnej den si na to vyhradím a přizpůsobím se, ale mezi svátkama si dovolenou prostě vzít nemůžu :(
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od katondre »

Já jsem to před několika dny psala, že tj hned před pracovním dnem, ale přešlo se to. mě tj jedno, měla bych být doma, takže já se přizpůsobím :)
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Niraj »

No já nejsem taky ani studentík ani mlaďák, jsem taky pracující, ale naštěstí dovču mám. Chápu ale tvé důvody.

Nicméně např. já zase dlouho předlouho musel o tu 24-hodinovku doma "bojovat". Manželka je totiž z 5-ti dětí a tradice vánoční je ta, že se 25. nebo 26.12. sejdeme celá rodina, manželé, děti = strašný stádo lidí. Letos to mělo být 26.12. Tak já všechen ten dav ukecal, že to uděláme už 25.12. Co mi to dalo je uprosit, přesvědčit. No, a když se to povedlo, tak jim teď všem zase řeknu, že ne, že to uděláme tak, jak to bylo původně. To budu za blbce.
Takže buď už tu odvahu nenajdu a nezúčastním se lepení, nebo toho šaška ze sebe udělám a zúčastním se.
Ale např. ten třetí termín 29/12, ten se mi nehodí vůbec, to jsme vždy mimo domov - bez PC, mobilů, .... nůžek, lepidla, .... elektriky :lol:
michal86
Příspěvky: 70
Registrován: sob 21.1.2012 17:21
Bydliště: kousek od Žďáru nad Sázavou

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od michal86 »

Já můžu 25., 26. poslední termín ještě nevím.
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Niraj »

Dobře, kvůli (nebo k vůli :) ) Akimu ..... já teda taky 25. nebo 26., ale musel bych to, prosím, vědět co nejdřív. Děkuji.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

25.12. je termín pro formulkáře. Přeci jim do toho nechcete konkurovat? Á, mě to může být...já se ani jedné nezúčastním, takže patlu zdar.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Aki »

když by to jinak nešlo, zkusil bych to rozjet hned po půlnoci, no... asi by to byl pěknej vopruz, radši bych začínal v plný síle, ale co se dá dělat...
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“