HMS Cleopatra 1778 / Shipyard / 1:96

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

HMS Cleopatra 1778 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od Zdeněk »

Ahojtě všici !!!!!! A aby toho nebylo málo tak jsem vytáhl ( vlastně znovu započal práci ) na tomto mém kostlivci :) Už jsem vkládal fotky do jiného vlákna ale po rozmluvě s moderátorem zakládám vlákno vlastní. No vystřihovánku polské provinience asi netřeba více představovat. Vše je přebarveno. Lasery jsem neměl takže hrozné podlepování a řezání - no a pak výsledné nepřesnosti jsou nasnadě :shock: :o Takže tmelení a retuše a infarktové stavy apod :lol: O to pak mě těší ten výsledek.Posledních pět fotek je aktuální stav. Ted bojuji se záchrannými čluny jelikož ve šmikajdě je naznačen jen jeden a ty ostatní (hledej šmudlo na netu )!?!'? Tak hledám a HELE !!!! Jeden je má takhle a druhej zase v jiném barevném provedení :shock: Tak musím dát pozor abych tam ve finále neměl místo člunů batyskaf :lol: Takže zatím toto a jak se mi tady uvolní místo tak nafotím nějaké detaily. Tak lepu zdar a Herkulesu zvlášt!!!!!!!
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“