Kursk K-141 / FLY Model / 1:100

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím a díky všem za slova uznání. Ale ještě to není hotové. Stále čekám na akvárko a tak nechci ještě lepit ty antény a perikopy a všechny ty klacky co z toho čouhají :): Prach tiše padá a padá a takhle se to alespon dá velkým štetcem omést :P . Před dvěma dny jsem potkal sklenáře a zeptal se kdy asi to bude hotové. Jé já ještě nenařezal ty skla !?!?!'?!? Tak jsem smutně poděkoval za nic a čekám dál a ten prach furt padá a padá :lol: . Takže mi to zabírá místo pro další projekty . Jak to bude opravdu hotové tak sem hodím finální fota. Tak zatím a lepu zdar. :D
Uživatelský avatar
SKY
Příspěvky: 285
Registrován: pon 23.7.2012 15:47

Re: Kursk k-141

Příspěvek od SKY »

No super takze se to bude v akvarku vynorovat a ponorovat :D :D
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Brzdič »

Vypadá to bezvadně, klobou dolů. :)
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím všechny. Tak akvárko na Kursk pořád nikde :mrgreen: tak sem hodím alespon tyto dvě fotky : Na první jsem vyhrabal na netu originalní znak kursku pro další stavitele,jelikož ten ve šmikajdě je nějaký JINÝ ?!?!?!?! A Na druhé jsem už ze zoufalství ještě spáchal vlající vlajky . A já stále čekám na to akvárko a prach sedá a sedá !!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
SKY
Příspěvky: 285
Registrován: pon 23.7.2012 15:47

Re: Kursk k-141

Příspěvek od SKY »

Zdeněk píše:Zdravím všechny. Tak akvárko na Kursk pořád nikde :mrgreen: tak sem hodím alespon tyto dvě fotky : Na první jsem vyhrabal na netu originalní znak kursku pro další stavitele,jelikož ten ve šmikajdě je nějaký JINÝ ?!?!?!?! A Na druhé jsem už ze zoufalství ještě spáchal vlající vlajky . A já stále čekám na to akvárko a prach sedá a sedá !!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
tak zatim ponorit do vany :D
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Takové odrbané? Námořníci se svých zástav vážili a vyvěšovali jen v nedělích a o svátcích! Nevím ať mě ostatní opraví, takhle vypadají vlaky před naší fabrikou, hned jdu volat sekretářce, že bychom je před auditem vyměnili za čisté!
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím , Josko ty vlajky jsem tak udělal schválně jelikož na moři asi hodně fouká tak jsou za chvíli odrbané :P .A ty čisté přehlídkové měl kapitán složené pod stožokem :lol:
Asi určitě si svých vlajek vážili jako všichni ale nic se nemá přehánět ;) Vlajku mám novou čistou ale že mi vybuchují torpéda v podpalubí - na to kašlu !!! :lol:
A podle toho to tak dopadlo.
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím všechny a předem přeji Všem klidné a lepivé svátky vánoční :P . Jak jsem slíbil tak konám a sypu sem pár fotek opravdu už hotového Kursku. ( už na to ani nešáhnu :lol: ).Pan sklenář už slepil akvárko,takže to bylo všechno honem honem. Ale výsledek stojí za to a kupodivu i manželka nešetří chválou že sejí tento kus nábytku líbí :o :o . Na to focení jsem použil pozadí jen bílé papíry jelikož se tady motat s metr šedesát obludou se mi nějak nechtělo. ( už jsem se při přenášení několikrát strefil do futra :shock: ) Poslední dvě fotky je aktuání stav a ještě jsem dnes vyrobil takové letmé osvětlení . Tak lepu zdar a zatím. Jdu zpívat koledy a slavit :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kursk k-141

Příspěvek od kaktusak »

Za prvé gratuluji k dokončení . Za druhé musím uznat , že je to naprosto perfektní , kam se hrabu já ze svým počinem . No a za třetí ze chci zeptat jestli bude model někde někdy k vidění ?
Uživatelský avatar
pietro127
Příspěvky: 56
Registrován: sob 21.1.2012 12:43

Re: Kursk k-141

Příspěvek od pietro127 »

Gratulujem, krásny model :shock:
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Brzdič »

Fakt parádní kousek. :shock:

Ta armáda květináčů nad tím akvárkem, hm .... :lol:
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Inu Zdeněk by mohl dorazit na výstavu, :!: nemá se za co stydět naopak :!:

A taky už mě nebaví sbírat medajle jen za to, že jsem dorazil jediný senior lodičkář... :lol:
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím a díky . Tak nejdříve odpověd Kaktusákovi : No ještě jsem nikde nic nevystavoval ale zkusím se domluvit s Joskou a tu Prahu bych měl dát ( Teda pokud tam nezabloudím a nebudu místo výstavy objíždět celý víkend prahu po okruhu :):):) Mám z toho docela depréze :):):) ) Ted odpověd pro Brzdiče : Vůbec jsem netušil že tam fotím ty květináče!?!? . V té chvíli už tu byl předvánoční chaos a davy dárkůchtivých příbuzných. ( A ted tajná informace--- je to takový dočasný kompromis .Asi dva měsíce jsem doma bojoval o toto místo pro kursk. No ale kam dám květiny -zněla odpověd. Tak jsem slíbil pro kytičky udělat poličku a je oboustranná spokojenost. Akorát nikdo neví že ta polička už je udělaná na míru pro I-400 Sen Toku 1:100 :):) Ale psssst !!!!!!!! O tom se nesmí mluvit :):):):):):)
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Kursk K-141 / FLY Model / 1:100

Příspěvek od Brzdič »

Já ty květináče bral jako potencionální nebezpečí pro akvárko a model. :lol: Ale pokud je nahradí jiná kánoe, je po problému. :)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk K-141 / FLY Model / 1:100

Příspěvek od JoskaM »

Neboj, u té Prahy je problém s parkováním, než s cestou...
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“