Kursk K-141 / FLY Model / 1:100

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Čert ve čistostavby, ale tohle je kocábka, co jsi dolepil!!! Takže se vykašli na pásáky a podobné kraviny genderově si to přiznej, příjmi to a zakormidluj kam patříš, mezi lodičkáře!

Zdeno, přesně, neřeš to, ukaž fotky, mi ti řeknem jak to má být a pak to stejně udělej podle sebe. Prostě pro radost.

Mimochodem je nový film....https://www.csfd.cz/film/512866-kursk/prehled/" onclick="window.open(this.href);return false; třeba tam pak najdeš pár odpovědí. Zatím jsem ho neviděl. Ale hodnocení 74% což nevypadá špatně.
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím. Tak to už si taky dlouho říkám " čert vem čistostavby" V tomhle případě si to vůbec nedokážu představit?!?! Ale to bude asi rukama . Vydržte, hned jak dolepím ty proklaté kostičky ,tak přidám fotky. Strašně mě zdržuje chodit do práce :):) Jinak film už jsem viděl ale moc věcí z venku tam není vidět řekl bych že skoro nic,ale jinak je to hustý.Tak jdu nato at se něco hýbe :)
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím. Nemožné se stalo skutečností a už mi chybí jen kousek a je dočtverečkováno ! Takže mi to nedalo abych pořád jen nepsal a nafotil současný stav . Ted musím napasovat ty boční vrata a pomalu začne příprava na lak. Po delší úvaze vyhrál černý plnič . takže zbývá dodělat věž a pak všechno přilepit na trup,mimo lodních,šroubů a tech vrat. Zatím uvažuji vrata i ty tubusy na rakety udělat funkční tak snad se to povede. Takže přikládám slíbené fotky.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kursk k-141

Příspěvek od kaktusak »

No máš to parádní chlape . Hodně dobrý .
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

JJ, má myslím, že černý plnič by mohl splnit funkci taky velice dobře. Možná bych se připravil, na to, že bych pak nechal "vytáhnout" čtverečky nějakým "detailerem" copak já vím jak se to jmenuje...
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JakubSDK »

Josko je to wash nebo paneliner ;) :D jinak ponorka je super, taky si budu muset někdy slípnout něco v tomto odvětví...

Ať se daří Jakub.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Jo jo Wasch, mám ho ale je na něm velkým písmem MIG - doporučuju ti ten světlejší...
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím. Díky za podporu, celkem to člověka nakopne :) No a s tím plničem,mám to zatím jen vymyšlené takže nejdříve červený spodek a pak vršek ale více zředěnou barvou , samozřejmě i ten plnič a stříkat jemné vrstvy .A koukat jak se to bude vyvíjet a dát pozor abych to ůplně nezpackal. Možná zkusím do toho plniče ještě přidat trochu černé aby vyšel takový lehký polomat , No samozřejmě si nejdřív udělám nějaké vzorky . Tak zatím patlu zdar a jdu zas něco přilepit :)
Jo a ještě kterou barvu na ten vnitřek okolo těch tubusů na rakety ( po otevření bočních vrat) ???? Někdo to dělá černé a jiný zase červené?!?!?!?!
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

JJ,. Zkus to nejdříve bokem, jen nevím jak s přidáváním černé barvy, budeš stříkat sprejem nebo malou pistolí?

Ohledně interiéru, jestli chceš rozhodnutí, tak červená to pěkně rozsvítí, ale já stejně očekávám, že tam asi měla být nějaká tmavá. I když dnes už maskování nehraje takovou roli. Černá bude vypadat asi profesionálně, nebo tmavě šedá.

Jestli ale jsou k vidění ty fotky s červenou - dal bych červenou. I když nějakou tmavou.
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím. Navzdory hokeji jsem dolepil čtverečky na věži. Fuj to byla šichta!!!

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Tak te´D dávali na Prima ZOOM dokumeNt o Kursku, v jednom z posledních záběrů byl z části rozebraný Kursk, při pohledu na levou část byl vidět část poklopu rakety (aspoň si tak myslím) a ten byl tmavě červený....
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím . JoJo ty poklopy budou červené , tubusy tmavá šedá a co se týče vnitřku tak zkusím namíchat takovou tu cervenohnědou (ruskou) :)
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Tak jsem to nevydržel a zkusil lehce černý plnič abych viděl jaký bude povrch , jestli ta čtverečková anabáze bude mít kýžený efekt . A jsem mile překvapen . Ted bude kompletace vrat a napasování . Jinak díky za tip zkusím ten dokument v TV vyhledat.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Dost dobré!
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kursk k-141

Příspěvek od kaktusak »

Bude to luxusní Zdeňo .
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“