IJN HIEI / GPM / 1:200 / HOTOVO

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Uživatelský avatar
lukascrx
Příspěvky: 90
Registrován: pát 15.11.2013 16:44
Bydliště: Třinec

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od lukascrx »

Děkuji MDK... :)
Kostra je super ale pak je to horor :evil: některé části obšivky jsem musel zkracovat i o více než 1cm... :shock:
a i teď na tom ( paneláku :D ) je hodně nepřesných dílu u kterých jsem se taky zapotil... :) a ohledně barev na obšivce tak každý kus má jiny odstín... Už se těším jak přihodíš nějaké foto... ;)
Uživatelský avatar
MDK
Příspěvky: 146
Registrován: sob 28.1.2012 12:08

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od MDK »

Zatim rozhodne nemam co fotit, trup vypada jako by ho rozkousal pes. Jsi o moc napred. Nejspis budu lod prebarvovat uplne celou, protoze kazdy list vystrihovanyk ma jiny odstit sede a nepresnosti se snaz opravi. Ty jsi si koupil i laserove doplnky, stoji to za ty penize? :)
myslim tyhle http://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy- ... -laserowe-" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od numi »

Minimálně paluby se sejdou. Vypadá to s nimi líp. Zbytek při tvé kvalitě zvládneš v pohodě. (Ryfle- jsou paluby) Tohle jsou ryfle http://www.answer.pl/pl/statki-detale/2628-ryfle.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Jinak držím oběma palce.
Uživatelský avatar
MDK
Příspěvky: 146
Registrován: sob 28.1.2012 12:08

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od MDK »

IJN HIEI od GPM neobsahuje ve vystrihovance zadne hlavne del, abych si je musel kupovat, nebo slozite tvorit? Nebo mi je tam zapomeli dat, nebo jsou nekde schovany? :)
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od Bakulda »

Strana 2 - výplň dílu P2 6x hlaveň, strana 4 - výplň dílu P1 2x hlaveň ;)
Uživatelský avatar
MDK
Příspěvky: 146
Registrován: sob 28.1.2012 12:08

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od MDK »

Jo uz jsem to nasel dik, tak ty velky 356mm hlavne dela tam jsou, ale ty mensi bocni 14x152mm jsem nenasel.
Uživatelský avatar
lukascrx
Příspěvky: 90
Registrován: pát 15.11.2013 16:44
Bydliště: Třinec

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od lukascrx »

Ahojte :)

MDK : pokud jde o http://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy-" onclick="window.open(this.href);return false; ... -laserowe- tak ano mám je a myslím si ,že dost mi to někdý ulehčilo řezáni... A pokud jde o děla tak mám

Obrázek
tyhle lufy se daji taký přikoupit k modelu a nic mi nezbývalo je koupit pač jak jsi už psal ty 14x152mm boční u modelu nejsou...

Tady nějaký malý postup:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Mt Terror
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29.2.2012 13:39

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od Mt Terror »

Tak já u tý verze 1:300 mám na děla jenom šablony, a jelikož je tohle upravená zvetšenina, tak asi přidali díly jen na ty velký děla.
Uživatelský avatar
lukascrx
Příspěvky: 90
Registrován: pát 15.11.2013 16:44
Bydliště: Třinec

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od lukascrx »

Zdravím všechny :)

Dnes jsem se konečně došplhal až na vrchol tohoto panelaku... :D
Je třeba dodělat hodně detailu na všech patrech ,ale už to alespoň trochu vypadá... :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
lukascrx
Příspěvky: 90
Registrován: pát 15.11.2013 16:44
Bydliště: Třinec

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od lukascrx »

Ahojte modeláři :)
Po delší době jsem zase říznul do japonce a začal jsem dávat dohromady nějaké drobnosti na te výškove budově... :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
lukascrx
Příspěvky: 90
Registrován: pát 15.11.2013 16:44
Bydliště: Třinec

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od lukascrx »

Ahojte :)
Něco málo jsem spatlal tak tady hodím pár foto...
Hlavní panelák je s 90% hotovy... :) ještě to doladit spravit zabradli atd... ;)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
MDK
Příspěvky: 146
Registrován: sob 28.1.2012 12:08

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od MDK »

Super. Jak je to asi vysoke? :)
Uživatelský avatar
MARTANEK41
Příspěvky: 369
Registrován: úte 24.1.2012 15:19

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od MARTANEK41 »

Super práce ..a vždy se těším na pokračování ... :)

Malá výtka ... foto .... !!! To pozadí rozbijí a ruší tvojí práci.
Uživatelský avatar
lukascrx
Příspěvky: 90
Registrován: pát 15.11.2013 16:44
Bydliště: Třinec

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od lukascrx »

Ahojte ;)

MDK : má to necelych 20 cm...
MARTANEK41 : jj musím něco vymyslet jak fotit, ale musel jsem loď vytáhnout ven , protože doma je
na foceni tma... ;)

Při lepeni věži jsem málem přišel o nervy...
ne a ne to slepit dohromady nic nepasovalo... :( myslel jem si, že je to mou nepřesnosti ale po nahlednuti do německeho fora kde je tato loď už hotová jsem zjistil, že byl taky takovy stejny problem.Tak jsem trochu zaimprovizoval a po přiřiznuti a trocha broušeni to dopadlo takhle... :(

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Váša
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15.6.2013 22:10

Re: IJN HIEI / GPM / 1:200

Příspěvek od Váša »

Je to pěkné ;) jen si říkám škoda těch chlupatých (odrbaných) hran. Na fotce, kde držíš obal dělové věže v ruce je vidět, že třeba ta vrchní hrana toho zadního čela je ještě krásně ostrá a čistá a ve finální fotce už je vidět jak je to odrbané, nejspíš častým braním do ruky právě za ty hrany. Já s tím měl tenkrát taky problém, na Rome to mám to samé, protože tenkrát jsem to právě bral pořád do pracek a zkoušel jak to bude vypadat na palubě :) Ted jsem přišel na to, že to prostě chce brát do rukou uplně minimálně, a přinejhorším to alespoň chytit tam, kde tomu neublížíš . Je to už tvá druhá loď a tak by to chtělo tyhle zbytečné nedostatky co nejvíce minimalizovat. Neber to zle, myslím to dobře a chci tím právě jedině pomoct. Ať se stavba daří dál, a držím palce ;)

Váša
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“