IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od kaktusak »

Josko tobě to teda odsýpá . Gratuluji k dokončení dalšího kostlivce . Ale nutno uznat , že vypadá parádně !!!!
Uživatelský avatar
Shagrath
Příspěvky: 549
Registrován: ned 6.3.2016 20:38
Bydliště: Žilina u Kladna

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od Shagrath »

Nádhera. Tohle prostě nikdy nepochopím. Velká gratulace k dokončení dalšího kostlivce.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od JoskaM »

Naživo? tak osobní prohlídka u nás na schodišti je možná, kdo ví kdy nám to dovolí - i když já už jsem na druhém břehu, tak bychom mohli výstavu uspořádat právě by mě i zajímalo, kolik modelů bude na výstavách, když už každý jede doma.

Co se kostlivců týče, asi kousnu do jedné novinky, která naše klidné vody trochu rozhoupala a snad mohu prozradit, že nebudu sám...
Horas
Příspěvky: 235
Registrován: stř 19.12.2018 12:16
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od Horas »

Hodně zajímavá loď (asi jako většina japonskejch válečnejch lodí) a výborně slepený model. :) A nechápu tu rychlost, vždyť před třemi týdny to byla taková loď s prázdnou palubou. Já bych se s tím lanovím dělal několik měsíců...
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od kaktusak »

JoskaM píše:asi kousnu do jedné novinky,.
že by I-400 ?
Váša
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15.6.2013 22:10

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od Váša »

Gratuluji k dokončení, celkově hezký model. Škoda jen těch nezaretušovaných jeřábů. Jen ze zeptám, když už jsi barvil trup jinačí šedou a dělal jsi tam náznaky rzy, proč jsi nepřebarvoval a nepatinoval i nastvaby a zbytek lodi ? Celkově si myslím, že by to tomu hodně dodalo.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od JoskaM »

Nástavby jsem taky lehce reznul, ale ne tolik jako trup, to je pravda - ale záměrně co jsem měl fotky lodí, tak na trupy byly horší, já myslím, jak to ještě budu brát do ruk, tak se ten trup setře a bude to lepší. U těch jeřábů jsem se o to snažil, ale když jsem viděl jak se to začíná kroutit, hned jsem to zavrhnul. U vozíků na letadla jsem nebyl shopen ani dýchat...rozřezal jsem to na panely a ty pak lepil, je to tak křehký, že ohýbaní bylo nemožné. Když jsem vzal díl do pinzety tak se ohýbal. ty nitky se mi odpadly jen jsem to vyjmul ze sáčku...

I tak díky.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: IJN Nisshin / Anagraf-Answer / 1:200

Příspěvek od haageeman »

Hmmm, taky bych chtěl takhle umět! Moc pěkná práce, gratuluji.
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“