Kursk K-141 / FLY Model / 1:100

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím. No pevně v to doufám i když stát se ještě může cokoliv. Dokonce už i manželka která ze začátku hučela že je všude nepořádek a že je to velké " kam to dáš ?!? " tak už chodí se zájmem okolo a kouká co zase přibylo :P Jinak už jsem spáchal na těch vratech panty takže zatím jsou otvírací. Mám to vymyšlené tak že je ted přilepím ale JEN KAPKOU lepidla. Okolo nich dolepím ty kostičky ,a pak je zase opatrně odříznu na to lakování . Počítám že půjdou nalepit asi ůplně na konec. Je to trochu pakec ale snad se to povede. Takže zatím patlu zdar a pak už budou fotky těsně před lakem ale jelikož jsem pako a nepamatuju se jak jsem kdysi vkládal fotky tak se to musím znovu naučit. :D :D :D
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Plánuješ obtisky? určitě je přejeď lakem na obtisky, aby se sjednotil povrch.

A nad tím místem, (akvárkem) bych určitě přemýšlel, v tom mají ženy pravdu, taky nejsem rád, jak dokují mé ponorky na půdě.
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím. No akvárko bude určitě. Nedokážu si představit že by mi do toho padal prach :):) No a stěmi obtisky ... no ještě jsem se nerozhodl ,je to ještě daleko,až jak dopadne vrchní nátěr.:)
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Jo a ještě malý posun . Napasovaná vrata a konečně dokostičkováno!!!!!!!! Ted už nastane ta veselejší fáze a to je konečně skládání a barvení.

Obrázek Obrázek Obrázek
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím všechny. Tak po delší odmlce kdy se střídaly dny nechuti něco lepit pak práce a řezání dřeva a podobné práce okolo baráčku jsem dnes nafotil toto. Potřeboval jsem znovu stříknout ty otevírací vrata raketových sil jelikož jsem je při sestavování nějak zapatlal. Poslední 3 fotky.Jinak na kursku už toho moc nechybí ,víceméně čekám na akvárko, přikrejvám igelitem protože nato sedá prach a už jsem z toho nervozní :) . Je na tom všechno vidět!! No a přesvědčit manželku že kursk musí být na tomto místě ( myslím v jednom pokoji) no tak to je kapitola sama pro sebe:):):) ? Takže zatím totok a pak už nafotím hotový model a samozřejmě musím vymyslet nějaké lepší pozadí. A také shrnutí celé stavby. Tak zdravím všechny a patlu zdar.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bakendrid
Příspěvky: 184
Registrován: pon 30.1.2017 14:44
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Bakendrid »

Super, ty kostičky vypadají skvěle :)
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Kuba78 »

jako majitel TK-208 od Adore Model ve slepenem stavu blednu zavisti, jaka obluda ten kursk je (pravda, ten tajfun je 1:200 :-))
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od haageeman »

Na ty "piškvorky" na tak velké potvoře bych asi neměl nervy, ale pak to vypadá fakt supr. Moc hezký počin!
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kursk k-141

Příspěvek od kaktusak »

Kam se hrabu já se svým Kurskem . Naprostá paráda . Ty kostičky máš parádně nalepené . A vím o čem mluvím .
Jinak přesvědčit manželku , že Kursk MUSÍ být na poličce v ložnici byl taky problém . A to se tím ještě " pochlubila " někde před nějakou kamarádkou co že to má nad postelí a já se skoro stěhoval .
Zdeněk
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím. Díky Všem . No je to fakt obluda a jak to bude pod sklem tak to bude fakt velký kus nábytku. Jinak jsem četl manželce příspěvek od kaktusáka že to dal do ložnice a odpověd zněla : No vidíš !!!! ,, Můžeš to dát také do ložnice - pod postel !! Fakt vtipný?!?!?! . Jinak lepení kostiček je opravdu velká zkouška- Fuj!! Už to nechci zažít :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
pietro127
Příspěvky: 56
Registrován: sob 21.1.2012 12:43

Re: Kursk k-141

Příspěvek od pietro127 »

gratulej krásny model ! :shock:
chuan
Příspěvky: 395
Registrován: úte 24.1.2012 22:26
Bydliště: Praha

Re: Kursk k-141

Příspěvek od chuan »

Krásná práce, perfektně slepené.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Kursk k-141

Příspěvek od JoskaM »

Kdepák, tohle je prostě velké černé úctihodné, ale nic pro mé police. Když to člověk vidí, tak se diví, jak to, že se potopila.
Perfektně provedené, opravdu skvosť!
Uživatelský avatar
Shagrath
Příspěvky: 549
Registrován: ned 6.3.2016 20:38
Bydliště: Žilina u Kladna

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Shagrath »

Gratulace. Parádně slepeno!
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Kursk k-141

Příspěvek od Daniel »

Krásná práce ! :o Gratuluji k dokončení hodně koukatelného modelu .
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“