Právě je pon 22.1.2018 3:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 4.3.2017 1:33 

Tak hlásim krátky postup :lol: podarilo sa mi dokresliť prednú časť nástavby plus som začal pracovať na podlahe a rebrovaných plôch. Celá nástavba je vyrezaná z 3mm topoľovej preglejky . čo sa týka rebrovaného povrchu ten som taktiež spravil na lejzry a ohľadom podlahy ... tak tá je spravená z 0.8 mm preglejky a taktiež všetky dosky a špárovanie medzi nimi a následne vyrezaná celá časť je urobená pomocou lejzru ;) dúfam že sa páči a prajem pekný deň . :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: pon 6.3.2017 22:46 

Malý uptade :)

Obrázek Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: ned 12.3.2017 15:06 

A ideme ďalej , kúsok detailov pribudlo :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: sob 8.4.2017 19:02 

Zdravím vespolok :D , prinášam malý postup ale predsa postup :lol:
PS: na prvej fotke je vidno že sa mi ulomila jedna priečka paluby mojou nešikovnosťou :mrgreen: (materíal: preglejka 0.8mm hrubá vyrezané ako inak lejzrom :) )

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: pon 10.4.2017 8:49 

Stavět vlastní model je podle mě těžkej masakr!

PříspěvekNapsal: pon 10.4.2017 11:01 

krakra píše:

Je to výzva ale o to větší zábava, aspoň pro mě. Připadám si vždycky jako objevitel :D

PříspěvekNapsal: pon 10.4.2017 18:35 

Citace:
krakra píše:

Je to výzva ale o to větší zábava, aspoň pro mě. Připadám si vždycky jako objevitel

Díky moc :) ,no popravde je to boj , ale človek ma potesenie že to dokázal sám a je to na jeho obraz ako to chcel aby to vyzeralo ... ale priznám sa Že občas zvádzam boj sám so sebou aby som sa dokopal k ďalšiemu progresu :mrgreen:

PříspěvekNapsal: stř 26.7.2017 22:19 

Tak opeť vás zdravím :D
hlásim ako tak malý pokrok, kedže nič nejde tak rýchlo ako by si človek predstavoval :) , nuž práce sa aj tak pohli a mám hotový mústek v hrubých Rysoch :P Samotnú kabínu mi este treba prebrusit a dorobit zábradlia a rôzne lemy a nasledne to dat do zakladnej farby všetko je len na "sucho" poskladané kvoli foto :D . ešte budem musiet taktiez dorobit zabradlie na platformu svetla :D Verím že čo chvila to bude komplet hotový tento hlavny "vežiak" a konecne aj v zakaldnej farbe a snad sa mi podari spravne nastriekat aj finalnu Camouflage a jej divoké vzory :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: čtv 3.8.2017 21:55 

Tak vonku je síce horko ako v pekle :D ale napriek tomu sa snažím aspoň kúsok posunúť ďalej :P dokončil drôotovanie na kapitanskom mostíku asi na 95% chybaju uz len zabradlie na tie zadné koše a bude to :mrgreen:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: pát 3.11.2017 1:16 

Zdravím vespolok :D
Prichádzam zas s malinkým pokrokom :) Pustil som sa konečne do radarových veži a košov :mrgreen: taktiež som sa po roku dokopal a začal dotvarovávať trup (nuž trup je oproti nastávbam vyše 6 rokov starší) foto zatiaľ len tak na rýchlo a potom dám ďalšie keď bude hotový celok.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

zatiaľ v akom som štádiu :roll:
Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: ned 7.1.2018 14:38 

Zdravím Vás, som tu opäť. Najprv všetko dobré v novom roku nech nám lepidlo drží :lol: A prinášam aj nejaký ten slabší postup kedže povinnosti je habadej. Dokončil som predne riadiace stredisko už chýba len farba. V snahe čo najviac sa priblížiť originálu som skúsil vyrobiť aj rebríky ktoré verne kopírujú originál. :roll: bol to celkom oriešok ale nakoniec sa to podarilo. Rám je vyrezaný na lejzri a ma v sebe dierky do ktorých som popchal 0.3mm drôtik. Následne som prečnievajúce konce odbrúsil (odpílil) na mirkobrúske.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina