USS Missouri / GPM / 1:200

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od JakubSDK »

Ty kráso, Aleši smekám klobouček, vypadá to luxusně a na západě vědí kulový, co je in :lol:

Ať se ti daří kolego ;)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od JoskaM »

Neskutečná nádhera.
Váša
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15.6.2013 22:10

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Váša »

Podle mě by jsi neměl prezentovat fotky jen tu u nás na fóru v Čechách, ale i to poslat do světa. Ať všichni vidí, jakého mají Češi papírového krále, protože tohle nikde jinde člověk než tady neuvidí. Nádherná práce, víc ti tu už psát asi nebudu, protože už sem ti všechnu chválu za ty roky řekl, a říkám ti pořád, že dodnes nechápu jak to děláš.
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 985
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od VašekS »

Tvoříš z toho fakt neskutečný umělecký dílo! :o

Velký, velký respekt.
bigpetr
Příspěvky: 293
Registrován: sob 23.1.2016 21:45
Bydliště: Brno

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od bigpetr »

JakubSDK píše:Ty kráso, Aleši smekám klobouček, vypadá to luxusně a na západě vědí kulový, co je in :lol:

Ať se ti daří kolego ;)
To je fakt, tady je toho in fakt hodně a fakt maličkatýho :D
Saskardin
Příspěvky: 116
Registrován: pát 24.4.2020 17:36

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Saskardin »

Prosím ťa, ak je to iba trochu možné, urob si čas a napíš závet, že všetky tieto tvoje kúsky odkazuješ nejakému dopravnému či technickému alebo vojenskému múzeu. Po tvojej smrti tam budeš mať stopercentne sochu, osobitný obetný oltár a náboženský kult. :lol:
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Bakulda »

Já samozřejmě všem děkuji za slova chvály a podpory, nicméně si myslím, že to je o jediném - buďto se chce zkušený modelář co půlrok radovat z hezky slepeného modelu
a za deset let má dvacet modelů, nebo se těch deset let věnuje jednomu modelu. Aby těch deset let na tom jednom modelu bylo co dělat, je třeba jeho zpracování pojmout
trošku do hloubky. To je celá věda. Takže stačí mít nekonečnou trpělivost a smířit se s tím, že celou dobu bude člověk koukat do stejných návodovek, míchat pořád tu samou retuš atd.
Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 41
Registrován: úte 31.1.2012 9:08

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Charlie »

Úžasná práce, dechberoucí. Já bych se přimlouval za jedno malé video, jak se dá lidskýma rukama udělat jeden ten zaměřovač... Snad se ještě někdo další připojí k mé prosbě, kdo by to chtěl vidět...
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od JoskaM »

Spíše by mě zajímalo kde bere Bakulda podklady a jak si nastaví výrobní proces "udržitelnosti". Jinak má Bakulda svatou pravdu...
Saskardin
Příspěvky: 116
Registrován: pát 24.4.2020 17:36

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Saskardin »

Charlie píše:Úžasná práce, dechberoucí. Já bych se přimlouval za jedno malé video, jak se dá lidskýma rukama udělat jeden ten zaměřovač... Snad se ještě někdo další připojí k mé prosbě, kdo by to chtěl vidět...
Určite. To by bol veľký doktorát modelárčiny, toto.
bigpetr
Příspěvky: 293
Registrován: sob 23.1.2016 21:45
Bydliště: Brno

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od bigpetr »

Bakulda píše:Já samozřejmě všem děkuji za slova chvály a podpory, nicméně si myslím, že to je o jediném - buďto se chce zkušený modelář co půlrok radovat z hezky slepeného modelu
a za deset let má dvacet modelů, nebo se těch deset let věnuje jednomu modelu. Aby těch deset let na tom jednom modelu bylo co dělat, je třeba jeho zpracování pojmout
trošku do hloubky. To je celá věda. Takže stačí mít nekonečnou trpělivost a smířit se s tím, že celou dobu bude člověk koukat do stejných návodovek, míchat pořád tu samou retuš atd.
Krásně řečeno a ještě to má tu výhodu že takto hloubkově zpracované modely teoreticky/statisticky dle výše naznačených čísel zaberou 20x míň místa ;) . (Pokud se těch deset let staví velkej kousek tak to samozřejmě úplně neplatí :D )
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Aki »

Já nehraju, tohle je na mě prostě moc... Myslím, že na tohle fórum by měli dávat příspěvky jen modeláři. Kouzelníci a mimozemšťani ať si založej nějaký vlastní... :D
Knedlík
Příspěvky: 50
Registrován: pát 20.1.2012 22:47

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Knedlík »

Ahoj, nedávno jsem koukal na sci fi Bitevní loď a je tam krásný záběr, jak jde kolem velitelského můstku na Missouri. Ta síla toho pancéřování i ty rozvody elektřiny na stropě. Máš to super jen tak dál.
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Bakulda »

Zdravím, lehce jsem pokročil na čele můstku, jsou to spíše takové drobnosti.

Obrázek
Saskardin
Příspěvky: 116
Registrován: pát 24.4.2020 17:36

Re: USS Missouri / GPM / 1:200

Příspěvek od Saskardin »

Bakulda píše:Zdravím, lehce jsem pokročil na čele můstku, jsou to spíše takové drobnosti.
Jeeej, Bakulda žije a lepí, vyšlo Slnko a svet sa zas točí :D Mimozemská paráda, ako vždy.
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“