ALBATROS Jules Verne zvětšeno

Modely soutěžní kategorie LKT

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Zdeněk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

ALBATROS Jules Verne zvětšeno

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím všechny v této skupině.Ač lodičkář ,po poslední stavbě jsem usoudil že toto bude taková odpočinková stavba.Ale OUHA ,po prvím prostudování jsem usoudil že je to malé a že by se hodilo model trochu vylepšit :) Takže je zvětšený o 41 procent a papírová anabáze může začít. Samozřejmě se nemohu rovnat zdejším modelářům protože letadla nelepím (zatím) ale prý to patří do této sekce. Nejvíc zatím dalo zabrat vybrušování vrtulí ,je jich74 KS !!! no a pak když jsem nalepil obšívku na trup tak po dvou dnech už se mi to nelíbilo tak překytovat spoje a hurá do plniče. poté jsem vytvořil nové spoje a nýtoval. Snad ten trup nezkazím barvením.Uvidíme . Takže zatím pár foto ze stavby a patlu ZDAR. Zdeněk.
Obrázek Obrázek[/url[url=http://www.papirove-modely.cz/velkynahled/424006]Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: ALBATROS Jules Verne zvětšeno

Příspěvek od Nafe_CZ »

No to bude paráda! Těším se na další postup už teď.
Uživatelský avatar
wedge
Příspěvky: 114
Registrován: sob 21.1.2012 17:30
Bydliště: vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: ALBATROS Jules Verne zvětšeno

Příspěvek od wedge »

Skvělá práce. Jako fanoušek Steampunku dokážu takovou věc velice ocenit :-) Jen tak dál, bude to paráda !
Odpovědět

Zpět na „Letecká a kosmická technika / Aircraft, real space“