Messerschmitt BF109 E3 / MPModel / 1:33

Modely soutěžní kategorie LKT

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
axion
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21.7.2014 18:49

Messerschmitt BF109 E3 / MPModel / 1:33

Příspěvek od axion »

Zdravím přátelé. Po nějaké době "tlapání" různých modýlků a slintáním nad Vašimi výtvory, jsem se rozhodl zkusit slepit svého prvního "poláka". Nemohl jsem se rozhodnout který, tak jsem prostě něco hodil do košíku a objednal toto krásné éro. Mé modelářské schopnosti rozhodně nedosahují kvalit jako u mnohých z Vás, ale budu se snažit ze všech sil tento model nejen dostavět, ale postavit ho tak, aby se na něj dalo koukat. Prosím o shovívavost a budu rád za každý postřeh a radu. Předem se omlouvám za foto. Fotím to telefonem a ještě to neumím. Bohužel nic lepšího zatím nemám.

Obrázek
(omlouvám se, nevím jak to otočit :) )

Začal jsem drobnostmi, jako první přišla na řadu přístrojová deska. Už teď vím, že mi ten nejmenší štěteček co jsem našel v papírnictví stačit nebude :) . Následovaly pedály, které jsem se snažil vylepšit, místa kde byli naznačené díry jsem proděravěl, bohužel se peru s čistotou, budu se snažit se na to zaměřit. Jako poslední jsem dnes udělal ovládací páku.
Obrázek Obrázek Obrázek
axion
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21.7.2014 18:49

Re: Messerschmitt BF109 E3 / MPModel / 1:33

Příspěvek od axion »

Ahoj, dnes jsem dodělal kokpit. Trošku jsem se s tím pral, přikládám to mé nešikovnosti. Trošku mám obavu, jak mi to bude sedět dále.

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
arepo
Příspěvky: 32
Registrován: sob 20.2.2016 0:38
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Messerschmitt BF109 E3 / MPModel / 1:33

Příspěvek od arepo »

Na éčko od tohodle vydavatele si taky brousím zuby, budu pozorně sledovat. Tak ať se daří.
.
Odpovědět

Zpět na „Letecká a kosmická technika / Aircraft, real space“